Sıkça Sorulan Sorular
Near East Bank Hakkında
Krediler

Tüm kredi başvuruları için Near East Bank şubelerinden, 444 0 632 Çağrı Merkezi’mizden, 0542 880 06 32 numaralı WhatsApp hattımızdan, İnternet Bankacılığı, Near East Mobil, Near East Bank Facebook sayfasından, iletisim@neareastbank.com mail adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şubelerimiz ya da Çağrı Merkezi’mizi arayarak başvurularınızın sonucunu öğrenebilirsiniz.

Başvuru sonucunuzun olumlu bulunması durumunda kredinizi anında kullanabilirsiniz.

Kredi Kartları

Yurt içindeki ATM’lerimizden ve Cardplus amblemi olan diğer bankaların tüm ATM’lerinden para çekebilirsiniz. Kredi kartınızla dilediğiniz zaman vadesiz hesabınıza yönlendirerek Kredi Kartınızı değişmeden Debit kart olarak da kullanabilirsiniz.

SMS ile işlem taksitlendirebilirsiniz. Taksit miktarını yazarak, boşluk bırakmadan yanına taksit yazın. Bir boşluk bırakın taksitlendirmek istediğiniz slipte yer alan 6 haneli onay kodunu da yazarak ör/(3TAKSİT 123456) 5000’e SMS atarak hemen başvurabilir, alışverişlerinizi kolayca taksitlendirebilirsiniz.

ATM

ATM adreslerine ulaşmak için tıklayınız.

Tüm ATM’lerimizi 7 gün, 24 saat kullanabilirsiniz.

Dijital Bankacılık

Near East Mobil Bankacılık uygulaması ile mobil cihazınızına uygun bir bankacılık deneyimi sunuyoruz. Cihazınıza uygun olarak hazırlanmış uygulamamızı, Apple Store veya Google Play Strore’dan indirerek bankacılık hizmetimizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Near East Mobil Bankacılık uygulaması ile; dilediğiniz yer ve zamanda bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilir,Bireysel Kredi, Fon, Döviz Hesaplama, Faiz ve Kur Fiyatlarını takip etme gibi Finansal Hizmetlerden ve Ürün-Kampanya bilgilerine erişim, en yakın Near East Bank ve ATM bilgilerine erişebilme gibi kolaylıklardan yararlanabilirsiniz.

Near East Mobil Bankacılığı kullanabilmek için Apple Store veya Google Play Strore’dan uygulamayı indirmeniz gerekmektedir.

Mobil cihazınızdan internete bağlanabildiğiniz her yerde Near East Mobil Bankacılık uygulamasından faydalanabilirsiniz.

Near East Mobil Bankacılık uygulamasının içerisinde yer alan Finansal Hizmetlerden Near East Bank müşterisi olsun veya olmasın herkes faydalanabilirken; Near East Mobil’in hizmetlerini kullanabilmek için Near East Bank müşterisi olmak gerekmektedir.

Diğer

İnternet Bankacılığından öğrenebilir veya 444 0 632 Çağrı Merkezi’ni arayarak kimlik numaranız ile öğrenebilirsiniz.

Dilediğiniz rüm şubelerimizden hesap açmak için kimlik kartınız yeterlidir.

Kredi kartı için istenilen evraklar; kimlik kartı fotokopisi, ikametgah belgesi ve maaş bodrosu yeterlidir.

Bankamıza ait çekleri Türkiye’deki tüm Vakıfbak aracılığı ile tehsil edebilirsiniz.