Genel Sağlık Sigortası
Hemen Başvur

Geleceğinizi Düşünen
Genel Sağlık Sigortası

Genel Sağlık Sigortası yaptırın, karşınıza çıkabilecek risklere hazırlıksız yakalanmayın. Giderek yoğunlaşan günlük hayatınızın getirdiği yorgunluk ve stresin, karşınıza sağlık problemi olarak çıkmasında bütçenizin zorlanmasına izin vermeyin.

Limitsiz yatarak tedavi avantajı ile farklı plan uygulamaları, ek teminat seçenekleri içeren, huzur vadeden ve geleceğinizi düşünen Genel Sağlık Sigortası Near East Bank’ta sizi bekliyor.

Genel Sağlık Sigortası'nın
avantajları nelerdir?

Sigortaya giriş yaşı en az 0, en fazla 64’tür.
Poliçe başlangıç tarihinden önce var olan ve beyan edilmeyen mevcut rahatsızlıklar / hastalıklar ile ilgili (tanı ve / veya tedavi yapılmış olsun veya olmasın) her türlü sağlık gideri kapsam dışındadır.
Bireyin tek başına veya anne, baba, evlenmemiş çocuklardan (evlat edinilen çocuklar dahil) oluşan çekirdek ailenin bir arada yer alabileceği sağlık sigortası türüdür. Primler yıllık peşin ödenebileceği gibi çeşitli şekillerde taksitlendirilebilir.
Primler, Sigortalıların yaşı, cinsiyeti, ürün kapsamı, performans, Sağlık Hizmet Tarifesi’nde yapılan değişiklikler, sağlık kurumlarının fiyatlarında yapmış oldukları değişiklikler gibi kriterler çerçevesinde belirlenir.
Poliçe başlangıcından itibaren, 3sene boyunca aralıksız poliçesini yenileyen sigortalılar, poliçede yer alan her bir sigortalı ayrı ayrı değerlendirilir ve değerlendirme sonucu Ömür Boyu Yenileme Garantisi almaya hak kazanabilirler.
Doğum teminatlı paketler sadece Aile paketi olarak satılmaktadır.
Poliçe aktif olduğu tarihten itibaren 6 ay bekleme süresi vardır.

Genel Sağlık Sigortası ile ilgili
merak ettikleriniz

  • Near East Bank şubelerine gidip gerekli belgeleri imzalamanız yeterlidir.
  • Başvurunuz tamamlandıktan sonra Near East Bank Müşteri Temsilcisi size geri dönüş yapacaktır.
  • Bu üründen faydalanmak için hemen başvurup, işlemlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Başvuru sürecinizi 444 0 632 numaralı Çağrı Merkezi’mizden, 0542 880 06 32 numaralı WhatsApp hattımızdan, İnternet Bankacılığından, Near East Mobil, Near East Bank Facebook sayfamızdan, veya şubelerimizden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Sağlık sigortalarımızla ilgili genel şartlar ve bilgilendirme formlarını aşağıdaki linklere tıklayarak inceleyebilirsiniz;

Genel Sağlık Sigortası’na başvurun,
geleceğinizi sizin yerinize biz düşünelim.

Hemen Başvur