Yurtdışı Temsilcilikler

Near East Bank Türkiye Temsilciliği

Bankacılığı ülke sınırları dışına taşıyarak küresel finans piyasalarının bir parçası olmayı hedefleyen Near East Bank ilk açılımını, genç ve büyüyen nüfusu ile güçlü ekonomik göstergeleri dolayısıyla dikkatleri üzerinde toplayan Türkiye’ye yapmıştır. Near East Bank, Türkiye’de Temsilcilik açan ilk KKTC bankası olmuştur. Near East Bank Türkiye Temsilciliği, Türkiye’nin finans, ticaret ve kültür merkezi olan İstanbul’da Şubat 2013 itibariyle resmen faaliyete başlamıştır.

Temsilcilik vasıtasıyla gerçekleştirilecek proaktif ve uzman bankacılık anlayışı ile,

  • Türkiye’de faaliyet gösteren, Türk şirketleriyle ortaklığı bulunan ve Türkiye’de yatırım yapmayı planlayan KKTC firmalarının, Türkiye’deki ilk kontak noktası olunması,
  • KKTC ile ticaret yapan/yapmak isteyen firmalar ile KKTC’ye yatırım yapacak firmalara Near East Bank vasıtasıyla bankacılık hizmetleri sunulmasının sağlanması,
  • Türkiye’de mevcut muhabir bankalar ile ilişkilerin yürütülmesi, geliştirilmesi ve derinleştirilmesi ile yeni muhabir banka kazanımı hedeflenmektedir.

Türkiye Temsilciliği, Near East Bank’ın KKTC’nin lider bankası olma vizyonunu destekleyici yönde faaliyet göstermektedir.

Near East Bank Türkiye Temsilciliği
Halaskargazi Caddesi No: 138
(Şişli Atatürk Müzesi’nin Bitişiği)
Şişli,İstanbul/Türkiye
Telefon: +90 212 234 87 79
Fax: +90 212 234 79 12

Türkiye Temsilcisi
Servet Kaçamak