İşlem Saatleri

EFT, döviz transfer, MoneyGram ve birçok işlemin işlem saatleri hakkında detaylı bilgi.

EFT işlemleri saat 15:00’a kadar Şubelerimizden ve İnternet Bankacılığımız kullanılarak aynı gün içinde, Yurt İçi Havale İşlemleri (EÖS) KKTC Merkez Bankası çalışma ve işlem saatlerine uygun olarak Şubelerimizden, İnternet Bankacılığından ise 15:15’a kadar gerçekleştirilebilmektedir.

(Hafta içi 15:00 sonrası, hafta sonu veya resmi tatil günlerinde verilen EFT talimatları işlemi izleyen ilk iş gününde gerçekleştirilecektir.)

Döviz Transfer İşlemleri için cut-off saatleri USD 15:00, EURO 14:00, GBP 13:00 gibidir.

Moneygram işlemleri dekont üretilmesiyle birlikte işlem anında Moneygram sistemine aktarılarak gerçekleştirilmekte olup, gişe çalışma saatlerinde yapılabilmektedir.

Bu işlemlerin haricindeki bir ödeme işlemi de para transferi niteliğinde olacağı için; ödeme işlemi niteliğine göre yukarıdaki sürelere tabi olacaktır.

Bu üründen faydalanmak için hemen başvurup, işlemlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Başvuru sürecinizi 444 0 632 numaralı Çağrı Merkezi’mizden, 0542 880 06 32 numaralı WhatsApp hattımızdan, İnternet Bankacılığından, Near East Mobil, Near East Bank Facebook sayfamızdan, veya şubelerimizden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.