Teminat Mektubu

Şirketiniz İle İlgili Her Şeyi Garanti Altına Alan
Teminat Mektubu

Bir malın teslimi ya da işin yapılmasının belirlenen sürede ve öngörülen koşullar uyarınca yerine getirileceğini, aksi takdirde tazminat tutarının banka tarafından herhangi bir koşul ileri sürülmeksizin ödeneceğini taahhüt eden, yurt içi ve yurt dışında yerleşik gerçek veya tüzel kişiler lehine düzenlenen garanti mektuplarıdır.
Henüz Near East Bank’lı değilseniz, size en yakın Near East Bank Şubesi’ne uğramanız yeterli!

Teminat Mektubu'nin
özellikleri nelerdir?


Vadeli Teminat Mektubu: Acentelik teminatı gibi, süreklilik gösteren işler için verilen vadeli teminat mektuplarının aynı koşullarla yenilenmesi düşünüldüğü takdirde, kontrgaranti amirinden vadenin uzatılması konusunda bir talimat mektubu alınarak ...
Geçici Teminat Mektubu: İhaleye katılan müşterimiz ihaleyi kazanamaz ise, geçici teminat mektubu kendiliğinden hükümsüz hale gelecektir. Bu mektup ile banka, muhatap idareye karşı “ihalenin mektup lehdarı tarafından kazanıldığı usulüne uygun olarak ...

Teminat Mektubu ile ilgili
merak ettikleriniz

  • Kefil alınacak kişilerin(direktör ,sekreter, ortaklar, hissedarlar) Kimlik Kartı veya pasaportun aslı ve fotokopisi.
  • Yükümlülük Belgesi (Vergi levhası).
  • Son 3 yıla ait Gelir Belgesi (Bilanço veya Gelir Tablosu) Muhasebe Bürosu ve Vergi Dairesi Onaylı 4’lü Onay belgeleri Seti.
  • Başvurunuz tamamlandıktan sonra Near East Bank Müşteri Temsilcisi size geri dönüş yapacaktır.
  • Bu üründen faydalanmak için hemen başvurup, işlemlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Başvuru sürecinizi 444 0 632 numaralı Çağrı Merkezi’mizden, 0542 880 06 32 numaralı WhatsApp hattımızdan, İnternet Bankacılığından, Near East Mobil, Near East Bank Facebook sayfamızdan, veya şubelerimizden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Teminat Mektubu’na başvurun,
şirketiniz için herşeyi garanti altına alalım

Hesap Açın