DCD İşlemleri

Mevduattan Daha Yüksek Getiri için
DCD İşlemleri

DCD işlemleri sayesinde mevduattan daha yüksek getiri elde etme şansına sahip olabilirsiniz. DCD işlemlerinde kura ve vadeye siz karar verebiliyor ve kendi tahmininize göre bir kur belirleyebiliyorsunuz.

Belirlenen tarihte piyasadaki kur belirlediğiniz kurun altında kalırsa mevduat faizinize ek olarak, örneğin % 3 daha fazla faiz kazanıyorsunuz. Belirlenen tarihte kur belirlediğiniz seviyenin üzerinde olursa dcd faizinizi veriyoruz ve dövizinizi sizin önceden belirlediğiniz kurdan TL’ye çevirerek size anaparanızı TL cinsinden veriyoruz. ( Bu üründe anapara riski vardır ).

DCD İşlemleri'nin
avantajları nelerdir?

Kur riski alınması koşuluyla yüksek getiri elde edilmesine imkan verir.

DCD İşlemleri ile ilgili
merak ettikleriniz

  • Size en yakın şubemize uğrayıp ilgili işlem evrağını imzalamanız yeterli olacaktır.
  • Gerekli belgeleri Near East Bank Müşteri Temsilcisine teslim ettiğiniz gün içerisinde hesabınız aktif hale getirilecektir.
  • Bu üründen faydalanmak için hemen başvurup, işlemlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Başvuru sürecinizi 444 0 632 numaralı Çağrı Merkezi’mizden, 0542 880 06 32 numaralı WhatsApp hattımızdan, İnternet Bankacılığından, Near East Mobil, Near East Bank Facebook sayfamızdan, veya şubelerimizden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

DCD işlemlerinizde kura ve vadeye siz karar verebilirsiniz,
size en yakın şubemize uğrayın.

Hesap Açın