Elektronik Ödemeler

İnternet Bankacılığı EFT-SWIFT-EÖS

İnternet Bankacılığı ile para transferinden fatura ödemeye, hesap bakiye sorgulamadan yatırım işlemlerine kdar birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartınızdan veya hesabınızdan vakit kaybetmeden EFT işlemi yapabilirsiniz. Swift sayesinde, yabancı para transferlerinizin durumunu, aracı banka bilgilerini, işlemlerin tarih ve saat bilgilerini kolaylıkla ve adım adım izleyebilirsiniz. EÖS ile Türk Lirası, Euro, Amerikan Doları ve İngiliz Strerlinlerinizi yurt içi bankalara hızlı bir şekilde transfer edebilirsiniz.

Hızlı Havale

Hesaplarınızdan ücretsiz olarak şubelerimizden kendi hesaplarınıza, ihtiyaç duyduğunuz kişi hesaplarına para havale edebilir dilerseniz talimat vererek istediğiniz zamanlarda ve miktarlarda otomatik olarak istediğiniz hesaplara para transferi yapabilirsiniz.

Elektronik Ödemeler ile ilgili
merak ettikleriniz

  • Bu üründen faydalanmak için hemen başvurup, işlemlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Başvuru sürecinizi 444 0 632 numaralı Çağrı Merkezi’mizden, 0542 880 06 32 numaralı WhatsApp hattımızdan, İnternet Bankacılığından, Near East Mobil, Near East Bank Facebook sayfamızdan, veya şubelerimizden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.