Gülücük Hesap

Geleceğin Kahramanları İçin
Gülücük Hesap

12 yaşına kadar tüm çocuklarımız için geçerli olan, geleceğin kahramanlarının, gelecek planlarını garanti altına almak amacıyla hazırlanan çocuk hesabıdır. Birkiminizin aylık sadece 50 TL,YP'si için talimat verin, küçük birikimler çocuğunuz için büyük yatırımlara dönüşsün. 

Gülücük Hesap'ın
avantajları nelerdir?

Hesap TL, USD, EUR veya GBP cinsinden açılabilir.
Hesap sahibi ödemelerini en fazla 6 ay aksatabilir.
Daha fazla “atlanmış ödeme” olması halinde hesap kapatılır ve faizli bakiye, Vadesiz Mevduat Hesabına aktarılır.
Vade süresince, istediğiniz tarihte istediğiniz tutarda ara ödeme yapabilirsiniz. Aylık düzenli ödeme tutarınızı, minimum ödeme tutarının altına düşmediği sürece, istediğiniz kadar değiştirebilirsiniz.
Birikimli Gülücük Hesabı'nıza ilk ödeme yaptığınız andan itibaren faiz kazanmaya başlarsınız, faiz miktarı her yılın sonunda hesabınıza işlenir.
Birikimli Gülücük Hesabınızdan yılda bir kez toplam bakiyenin %10’una kadar tutarda para çekebilirsiniz.

Gülücük Hesap ile ilgili
merak ettikleriniz

  • Birikimli Gülücük Hesap Sözleşmesi
  • Hesap açılacak yetişkinin kimlik kartı veya pasaportu.
  • Çocuk Doğum Belgesi.
  • Gerekli belgeleri Near East Bank Müşteri Temsilcisine teslim ettiğiniz gün içerisinde hesabınız aktif hale getirilecektir.
  • Bu üründen faydalanmak için hemen başvurup, işlemlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Başvuru sürecinizi 444 0 632 numaralı Çağrı Merkezi’mizden, 0542 880 06 32 numaralı WhatsApp hattımızdan, İnternet Bankacılığından, Near East Mobil, Near East Bank Facebook sayfamızdan, veya şubelerimizden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Gülücük Hesap'a başvurun,
çocuğunuzun geleceğini şimdiden
garanti altına alalım.

Hesap Açın