Business Kart
Hemen Başvur

Şirket Harcamalarınız için
Business Kart

Şirketiniz için yapacağınız tüm harcamalarınızı kontrol altına alıyoruz. Kontrol altına alınan tüm harcamalarınız ile yüz de yüz güven ve kontrollerle şirketinizi günden güne kara geçirebilirsiniz. Ay sonu geldiğinde muhasebenize aktaracağınız giderlerinizi kolaylıkla düzenleyebilirsiniz.

Yurt içi ve Yurt dışında Visa ve/ veya Mastercard amblemi olan her yerde alışveriş yapabilme olanağı, yurt içindeki ATM’lerimizden ve Cardplus amblemi olan diğer bankaların tüm ATM’lerinden para çekebilirsiniz. CardPlus kredi kartını dilediğiniz zaman vadesiz hesabınıza yönlendirerek Kredi Kartınızı değişmeden Debit kart olarak da kullanabilme olanağından faydalanabilirsiniz.


Business kart'ın
özellikleri nelerdir?

Ticari amaçlı yapacağınız alışverişlerinizde seyehat, konaklama,I ağırlama ve firma ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla firma yetkilisi için hazırlanan bir karttır.
Taksitlendirme olanağı sunan Business Kart, yapılan alışverişlerde PlusPuan kazandırmaz. Nakit avans/taksitli alışveriş çekilişi yapmaz.

Business Kart ile ilgili
merak ettikleriniz

  • Şirket evrakları
  • Ana sözleşme ve tüzük
  • Şirket evrakları 4’lü onay seti
  • Kimlik kartı / pasaport fotokopisi
  • Ikametgah belgesi
  • Maaş bodrosu
Yıllık Üyelik Bedeli
Ek Kart Yıllık Bedeli
Asgari Ödeme Oranı
Nakit Çekme Faizi
Nakit Çekme Komisyonu
Limit Aşım Faizi
Alışveriş
Faizi

Gecikme Faizi
Nakit Avans Ücreti
530 TL
530 TL
20%
3,33%
9%
3,33%
4,63%
5,13%
%5 + 3 TL
  • Bu üründen faydalanmak için hemen başvurup, işlemlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Başvuru sürecinizi 444 0 632 numaralı Çağrı Merkezi’mizden, 0542 880 06 32 numaralı WhatsApp hattımızdan, İnternet Bankacılığından, Near East Mobil, Near East Bank Facebook sayfamızdan, veya şubelerimizden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Business Kart sahibi olun,
şirket harcamalarını kontrol altına alın.

Hemen Başvur

Her ihtiyacınıza yönelik
bir kartımız var