One Touch Opsiyon

Paranızı Değerlendiren
One Touch Opsiyon

Nakit kullanmak yerine CardPlus kredi kartını kullanarak ödemelerinizi yaparken, puan kazanabilir, taksitlendirme işlemleriyle özel faiz oranlarından yararlanabilir, finansal durumunuzu kolayca kontrol altına alabilirsiniz. Kredi kartınızı aynı zamanda maaş hesabı olarak kullanabilirsiniz.

One Touch Opsiyon'un
avantajları nelerdir?

Call / Put opsiyonlarından farklı bir çalışma mantığına sahiptir ve bu opsiyonlar alıcısına opsiyon işlemi neticesinde bir ödeme alma imkanı sunar.
One Touch opsiyonları kurların belirlenen bir seviyeye vadeye kadar herhangi bir gün değmesi durumunda alıcısına bir ödeme alma hakkı sağlar.
Opsiyon alıcısı işlem tarihinde bir miktar ödeyerek opsiyonu satın alır ve opsiyonun şartları gerçekleşirse vade sonunda bir ödeme alır, şartlar geçekleşmezse hiçbir kazancı olmaz.
Bu opsiyonun şartı kurların belirlenecek bir seviyeye değmesi durumudur. Kurlar bu seviyeye değerse opsiyon geçerli olur fakat değmezse hiçbir kazanç sağlanamaz.
Kısa süreli ani hareketler neticesinde kurların belirlenen seviyeye değmesi bu tip opsiyonlar için en büyük avantajdır.

One Touch Opsiyon ile ilgili
merak ettikleriniz

  • Size en yakın şubemize uğrayıp ilgili işlem evrağını imzalamanız yeterli olacaktır.
  • Gerekli belgeleri Near East Bank Müşteri Temsilcisine teslim ettiğiniz gün içerisinde hesabınız aktif hale getirilecektir.
  • Bu üründen faydalanmak için hemen başvurup, işlemlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Başvuru sürecinizi 444 0 632 numaralı Çağrı Merkezi’mizden, 0542 880 06 32 numaralı WhatsApp hattımızdan, İnternet Bankacılığından, Near East Mobil, Near East Bank Facebook sayfamızdan, veya şubelerimizden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Paranızı değerlendirebilmeniz için
hemen size en yakın şubemize uğrayın.

Hesap Açın