Mobil Bankacılık

Near East Bank Mobil Bankacılık artık cebinizde!

Near East Bank maksimum kolaylık sağlama anlayışı ve yenilikçi bakış açısıyla hayata geçirdiği Mobil Bankacılık uygulaması ile artık bankacılık işlemlerinizi cep telefonlarından kolayca yapabilirsiniz.

Mobil Bankacılık’dan yararlanılabilmeniz için varsa mevcut İnternet Bankacılığı şifrenizle yoksa size en yakın Near East Bank şubeden internet bankacılığı şifresi alınması yeterlidir. Mobil Bankacılık uygulamasını Apple Store veya Google Play Store’dan “Near East Mobil” olarak indirildikten sonra müşteri numaranız ve parolanız ile giriş yapabilirsiniz.

Near East Bank Mobil Bankacılık uygulaması ile her yerde ve her zaman güncel piyasa bilgilerini ve vadeli hesaplarınızı takip edebilir, hesap hareketlerini inceleyebilir, çek işlemi yapabilir, para transferi seçenekleri ile EÖS, EFT ve havale işlemlerini gerçekleştirebilir ve faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Near East Bank Mobil Bankacılık, kullanıcı dostu ara yüzleri ve basit işlem adımlarıyla işlemlerinizi hızlı ve kolay yapma imkanı sağlıyor. Ayrıca, KKTCELL ve Vodafone ile işbirliği çerçevesinde, müşterilerimiz mobil internet verilerini harcamadan Near East Mobil Bankacılık uygulamasını kullanabileceklerdir.

Near East Bank Mobil Bankacılık’a giriş yapmadan da piyasa bilgileri menüsü ile Euro, Sterlin, Dolar kurları gibi piyasa bilgilerine erişebilir, hesaplama araçları ile kredi, mevduat getirisi gibi günlük finansal hesaplamalarınızı kolayca yapabilir, Near East Bank kampanya ve şube bilgilerine erişebilirsiniz.

Bu üründen faydalanmak için hemen başvurup, işlemlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Başvuru sürecinizi 444 0 632 numaralı Çağrı Merkezi’mizden, 0542 880 06 32 numaralı WhatsApp hattımızdan, İnternet Bankacılığından, Near East Mobil, Near East Bank Facebook sayfamızdan, veya şubelerimizden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.