Near East Hayat

Near East Hayat, yatırımları ve başarılı çalışmalarıyla sürekli gücünü arttran ve yenilikçi hizmetler sunan Near East Grubu’nun bir üyesidir.

Near East Hayat, kurduğu güçlü kadrosu, kurumsal yapısı ve üst düzey hizmet anlayışıyla KKTC halkının Hayat, Hastalık, Sağlık sigortaları konularındaki tüm ihtiyaçlarına cevap verecek, doğru çözümler üretecek ve farklılık yaratacak ürünler geliştirmeyi hedeflemektedir.

Near East Hayat, alanındaki en iyi yazılım firmaları ile çalışarak geliştirdikleri ürün ve hizmetleri müşterilerimizin kullanımına sunup daha kaliteli ve hızlı hizmet vererek maksimum faydayı sağlamaya çalışmaktadır.

Şirketimiz, Near East Hayat, Hastalık konularında geniş ürün yelpazesi ile Bankamızın da dağıtım gücünü kullanarak bireysel ve ülke birikimlerinin artmasına vesile olurken diğer çeşitli riskleri teminat altına alarak geride kalanların mağduriyetini önlemeyi hedeflemektedir. Sağlık Sigorta ürün ve uygulamaları ile grubumuzun mevcut sağlık kurumlarının sinerjisinden de yararlanarak halkımıza hakettikleri iyi ve kaliteli hizmeti sunmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Near East Hayat Web Sitesi