Banka · 10 Haziran 2022
Near East Bank Tech Talent Fest 2022 Fuarına Katıldı

Near East Bank, büyüyen organizasyon yapısı içinde kaliteli ve nitelikli çalışan profilini her geçen gün arttırmaya ve yaratıcı –dinamik personel kaynağını İnsan Kaynaklarının kariyer ve yetenek programlarıyla sürekli geliştirmeye devam ediyor. Near East Bank İnsan Kaynakları Birimi, yıl boyunca farklı platformlarda etkinlik ve kariyer günlerine de katılarak, geleceğin adaylarına kariyer fırsatları sunuyor.

Near East Bank İnsan Kaynakları Birimi bu kampsamda , 25-26 Mayıs tarihlerinde Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu techcareer.net ve Kariyer.net ‘in işbirliği ile düzenlenen Tech Talent Fest 2022’ye katıldı.

Tech Talent Fest’22, Bilişim teknolojileri alanında kariyer yapmak isteyen adaylar ile şirketleri buluşturmak ve Şirketlerin uygun adaylara staj ve iş imkanı sunduğu bir çevrimiçi etkinlik olarak gerçekleşti. Near East Bank İnsan Kaynakları’nın online standında, şirketlerimiz hakkında bilgi almak ve iş imkanları için adaylarla görüşmeler yapıldı.

Tech Talent Fest’22 de yer alan Near East Bank standını, 1 milyon kişi ziyaret etti, 600’yüzü aşkın özgeçmiş gönderildi, Near East Oluşumu şirketlerin sayfalarına tıklanma sayısı ise 1000’in üzerinde gerçekleşti.

Near East Bank İnsan Kaynaları Birimi Grup Müdürü Özge Yılmaz Ciğerci Tech Talent Fest ile şunları aktardı;
“Teknoloji dünyasından önemli şirketlerin bir araya geldiği ve bilişim sektöründe ilerlemek isteyen adayları bir araya getiren Tech Talent Fest fuarında online standımızla katılarak, hedef kitlemize uygun yeni yeteneklerle dijital ortamda bir araya gelerek, hem şirketlerimiz tanıtmak hem de iş ve staj fırsatlarını paylaşma fırsatımız oldu.

25-26 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek Tech Talent Fest’22 fuarında 2 günde 80 stajyer adayı ile görüşme gerçekleştirdik, bu stajyer adaylarını değerlendirme ve sektöre katma fırsatı yaratırken, Türkiye’deki Kariyer.net kullanan 25 milyonu aşkın adaya kurumumuzu sistem üzerinden tanıtma fırsatı bulduk.” dedi.

Near East Bank İnsan Kaynakları Birimi, 22 -23 Haziran tarihlerinde yapılacak olan sezonun son kariyer fuarına katılacağını bildirdi.