Cyprus Computer Global
Cyprus Computer Global

Teknolojinin dünya devi markalarının KKTC’deki tek yetkilisi Cyprus Computer Global, en uygun fiyat seçeneğiyle ürün ve marka çeşitliliğini müşterilerine sunmaya devam ediyor.

Online alışveriş ile sanal mağazacılıkta hızla büyüme kaydeden Cyprus Computer Global, ürün çeşitliliği ve tedariği ile de müşterilerin aradıkları ürüne ulaşmalarını sağlıyor. Lenovo, Asus, Epson’un ana bayisi ve HP, Dell gibi diğer markalarda ürün şemsiyesi altında olan Cyprus Computer Global, dünya devi Apple markasını da bünyesine ekleyerek zengin bir ürün yelpazesi sunuyor.

Cyprus Computer Global’dan bireysel veya kurumsal olarak iş yerleriniz için bilgisayar, tablet ve teknolojik aksesuarlar veya yazıcı, kamera, ağ ürünleri, güvenlik kameraları, alarm üniteleri gibi birçok ürüne sahip olabilirsiniz.

Cyprus Computer Global’den ürün satın alma işleminizi sizler için daha da kolaylaştırdık. Anlaşmalı markalar kapsamında, Near East Bank’a özel avantajlı faiz oranları web sitemiz üzerinden online kredi başvurusunda bulunarak, kredinizi hızlı ve kolay şekilde alabilirsiniz.

Anlaşmalı Markalar Online Kredi Avantajları

  • Hızlı Onay
  • Teknoloji ürün alışverişinde kolaylık
  • Her türlü ihtiyacınıza nakit desteği

Near East Bank anlaşmalı markalara özel avantajlı faiz oranlarıyla hazırlanan online kredi başvuru sistemi ile hayalinizdeki araca, eve, ihtiyacınız olan beyaz eşyaya, elektronik eşyaya ve mobilyaya ulaşmak artık çok kolay!

Her türlü teknolojik alımlar için hemen başvurun.


Adres: Organize Sanayi 10. Sok. Gazimağusa / KKTC (Yol Tarifi)
Telefon: +90 392 365 62 42
WhatsApp: +90 548 841 12 34
Web: cypruscomputerglobal.com
E-mail: info.ccg@cypruscomputerglobal.com

Hemen Başvur