Arsi Motors
Arsi Motors

İkinci el otomobil pazarında uzmanlığı ile 2019’dan günümüze, her model ve bütçeye uygun galeri ürünleri ile hizmet veren Arsi Motors, müşterilerine güvenli şekilde düşük fiyatlı, uzun vade garantili, kaliteli ve bakımlı kullanılmış araç satışı gerçekleştirmektedir. Aile işletmesi olan ARSİ Motors, her aracı sevkiyattan önce titizlikle muayene ederek, mekanik servis hizmeti dahil, baştan sona yıkama ve cilalama ile pırıl pırıl araç teslimat hizmeti sunmaktadır.

Hamitköy, Lefkoşa adresinde konumlanan galerisinde binek otomobillerden, salon araç ve motorlu araçlara bir çok marka model yer almakta. Bunlardan, Türkiye'nin önde gelen motosiklet üreticilerinden KUBA Motors, RKS Motor, İtalya merkezli bir motosiklet üreticisi Benelli, Türkiye'nin en çok satılan Elektrikli Bisiklet markası VOLTA, E-Bike ve Motorsiklet üretim ve satışıyla öne çıkan MotoLux, motor tutkunlarının tasarım markası Voge ve daha bir çok marka ve ürün ARSİ Motors garantisi ile müşterilerine sunuluyor.

Hayalinizdeki araca en uygun koşullarla ulaşmak için ARSİ Motors’dan seçeceğiniz ve istediğiniz araç için hemen kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

ARSİ Motors güvencesiyle, Near East Bank garantisi ile avantajlı faiz oranlı krediniz sizi bekliyor…

Anlaşmalı Markalar Online Kredi Avantajları

  • Hızlı Onay
  • İstediğiniz araç modelini almada kolaylık
  • Tahsilat Garantisi
  • İhtiyacınız olan araca sahip olmak için hemen başvurun.

Adres: Mimar Mehmet Vahip Caddesi 11, Lefkoşa 0090
Telefon: +90 548 838 77 47

Hemen Başvur