Sosyal Sigorta Primleri ile İhtiyat Sandığı Prim ve Depozit Yatırımlarınızı Near East Bank'tan Gerçekleştirebilirsiniz

Kategori: Haberler | Yayın tarihi: 2020-05-14 09:00:51 |


Sosyal Sigorta Primleri ile İhtiyat Sandığı Prim ve Depozit Yatırımlarınızı Near East Bank'tan Gerçekleştirebilirsiniz

SOSYAL SİGORTA PRİMLERİ İLE İHTİYAT SANDIĞI PRİM VE DEPOZİT YATIRIMLARINIZI NEAR EAST BANK’TAN GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ


COVID-19 salgını ile mücadele doğrultusunda toplum sağlığı açısından risk oluşturabilecek durumlara karşı her türlü önlemi alan Near East Bank, müşterilerinin ve çalışanlarının süreci en sağlıklı bir şekilde geçirebilmeleri için ilk günden itibaren azami çaba göstermektedir.

Near East Bank, her geçen gün yenilikçi ürün ve hizmetlere imza atmaya ve bu bağlamda müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çekmeye devam ediyor. Near East Bank, İhtiyat Sandığı ve İstihdam Destek Merkezi (İDM) yatırımlarını 8 Nisan tarihinde uygulamaya koyarak prim ve deposit yatırımlarının hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde yapılabilmesini sağladı. 13 Mayıs tarihinden itibaren ise Sosyal Sigorta primlerini işleme alarak, şirketler ve kişiler Sosyal Sigorta primlerini Near East Bank aracılığı ile güvenli bir şekilde gerçekleştirebilecekler.

Near East Bank, COVID-19 sürecinin getirdiği sıkıntılardan dolayı, şubeye gitmeden ihtiyaç duyulan tüm fatura ödemeleri, şirketlerin sorumlu olduğu devlet ödemeleri ve diğer tüm ödemelerin yapılabilmesi adına Alsancak, Güzelyurt, Yeni Erenköy ve Değirmenlik Bölgesi’nde bulunan 53 Kiosk cihazlarını, 142 noktada bulunan CardPlus ATM’lerini, İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık kanallarını çoğaltıp genişleterek hizmet kalitesini ve işlem kolaylığını müşterilerine sundu.

COVID-19 salgınndan dolayı müşterilerinin sağlığını korumak için Sosyal Sigorta primleri ile İhtiyat Sandığı prim ve depozitlerini İnternet Bankacılığı, Near East Mobil veya tüm Near East Bank şubelerinden, Near East Bank müşterisi olun veya olmayın işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Near East Bank, Sosyal Sigorta primleri ile İhtiyat Sandığı prim ve depozitlerinin tahsilatı işlemlerini Near East Teknoloji ekibi ve Pazarlama Birimi ile özenle ve titizlikle çalışarak her zaman olduğu gibi bu zor dönemde de tüm ödeme kanalları ile müşterilerinin yanında oldu.

Near East Bank müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak ve deneyimini zenginleştirmek adına teknolojiyi iş süreçlerine en etkili bir şekilde entegre ederek, müşterilerinin hayatına daha fazla hız ve kolaylık katmak adına teknolojiyi en iyi şekilde kullanmayı sürdürmeye devam edecektir.

Küresel sürdürebilirlik anlayışı çerçevesinde gelecek kuşaklar için pek çok çalışmaya imza attıklarının altını çizen Near East Bank Genel Müdür Yardımcısı Enver Haskasap, ''COVID-19 salgını sürecinde sektör ve ülkemize örnek teşkil eden bir çok adımlar attık. Sürdürebilirlik vizyonumuzu iş süreçlerimize entegre ederek hayata geçirdiğimiz projelerimizle geçmiş yıllarda olduğu gibi ileriki yıllarda da durmaksızın çalışmaya ve öncü olmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Ayrıca Haskasap, online ödemeleri geliştrimek ve müşterilerin kullanımına sunmak amacı ile yeni projeler geliştirmekte olduklarını dile getirerek, önümüzdeki dönemde gelişmiş online ödeme kanallarını müşterilerinin hizmetine sunmayı planladıklarını belirtti.it amet risus. Etiam porta sem malesuada magna mollis euismod. Donec sed odio dui.