NEAR EAST BANK HER YIL DÜZENLENEN IBM THINK ETKİNLİĞİNE KATILDI

Kategori: Haberler -> Near East Bank Haber | Yayın tarihi: 2019-12-19 11:58:27 |


NEAR EAST BANK HER YIL DÜZENLENEN IBM THINK ETKİNLİĞİNE KATILDI

NEAR EAST BANK HER YIL DÜZENLENEN IBM THINK ETKİNLİĞİNE KATILDI

 

Dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek yakaladığı fırsatları hızlıca değerlendirip en iyi bankacılık deneyimini müşterilerine sunan Near East Bank, yaptığı yatırımlarla geleceğin bankacılık anlayışını bugüne taşımayı sürdürüyor.

Near East Bank her yıl IBM Türkiye tarafından düzenlenen IBM Think etkinliğine katılarak bulut teknolojileri ile dönüşümden, nesnelerin İnterneti ile inovasyonu yakalamaktan, Blockchain teknolojisi ile bariyerleri aşmaktan ve Quantum teknolojisi ile çözülemez olanın nasıl çözülebileceğiyle alakalı örneklerin keşfedilmesi sağlandı.

Etkinlikte oluşturulan “Think Kampüs” ile belirli konuların keşfedilebileceği, uzmanlık alanlarını, kurumsal hedefleri ve yaşanan zorlukları ele alarak IBM teknolojileriyle nasıl bağlantı kurulabileceği üzerinde çalışmaları sunmakta öenmli rol oynandı. Near East Bank’ın ileriye dönük teknolojik yatırım hedeflerindeki vizyonuna değer katarken, bu güne kadar yapılan teknolojik yatırımların ve proje çalışmalarının doğru hedeflerde olduğu da böylelikle teyit edilmiş oldu.

Near East Bank Pazarlama, Bilgi Teknolojileri, Operasyon ve Destek Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Enver Haskasap, teknolojik gelişimlere her zaman önemsediklerini belirtirken özellikle Finans alanında fark yaratmak adına sürekli bir yenilik içinde olduklarını ve bu yenilikler sayesinde bankayı günden güne bir adım daha ileriye taşıdıklarını dile getirdi.