NEAR EAST BANK, GUINESS REKORLAR KİTABINA GİREN MERT KARABETÇA’NIN SPONSORU OLDU

Kategori: Haberler -> Near East Bank Haber | Yayın tarihi: 2019-12-16 10:27:50 |


NEAR EAST BANK, GUINESS REKORLAR KİTABINA GİREN MERT KARABETÇA’NIN SPONSORU OLDUNEAR EAST BANK, GUINESS REKORLAR KİTABINA GİREN MERT KARABETÇA’NIN SPONSORU OLDU

 

Near East Bank, tarihini süsleyen “ilk”lere bir yenisini daha ekleyerek, Guiness Rekorlar Kitabı’na giren Mert Karabetça’nın sponsoru oldu.

KKTC’yi gerçekleştirdiği rekorlar ile yurt dılında tanıtan ve Guiness Rekorlar Kitabı’na giren rekortmen yüzücü Mert Karabetça bu kez 350 M uzunluğunda, 168,666 GRT ağırlığında yolcu gemisini çekmeyi deneyecek. 2020 Ağustos veya Eylül ayı içerisinde gerçkeleştireceği rekor denemesi hakkında basın toplantısı düzenleyen Mert Karabetça yeni rekor denemesi için heyecanlı olduğunu belirtti.

Near East Bank Pazarlama Birimi ve Near East Bank Özel Bankacılık Birimi Mert Karabetça’nın kullanacağı spor malzemeleri ve tüm sağlık giderlerinin sponsorluğunu üstlenerek destek oldu.

Basın toplantısında konuşma yapan Near East Bank Özel Bankacılık Grup Müdürü Esra Manyera Near East Bank olarak her alanda en iyisini yapmayı amaçladıklarını, söz konusu spor olduğunda da bu anlayışımızı devam ettirerek milyonlarca insanı heyecanıyla peşinden sürükleyen Mert Karabetça’nın sponsoru olduğumuz için mutluluk duyuyoruz dedi.  

Near East Bank Pazarlama Kıdemli Birim Müdürü Timuçin Samancıoğlu, Mert Karabetça’ya başarılar dileyerek böylesi uluslararası bir organizasyonda Near East Bank olarak yer aldıklarından dolayı memnun olduklarını belirterek, KKTC’deki tüm sporcularımızın her zamanda yanında olacaklarına vurgu yaptı.