HAYALLERİNİZE DOKUNAN YENİ YIL KREDİSİ NEAR EAST BANK’TA

Kategori: Haberler -> Near East Bank Haber | Yayın tarihi: 2019-12-09 12:31:48 |


HAYALLERİNİZE DOKUNAN YENİ YIL KREDİSİ NEAR EAST BANK’TA

HAYALLERİNİZE DOKUNAN YENİ YIL KREDİSİ NEAR EAST BANK’TA

Etik değerleri, şeffaf ve temiz bankacılık anlayışı ile müşterilerinin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap veren Near East Bank Yeni Yıl Kredisi’ni kullanıma sundu.

Her yıl müşterilerin yoğun ilgisi ile karşılaşan Near East Bank Yeni Yıl Kredisi, her bütçeye uygun vade seçenekleri ve ödeme koşullarının yanı sıra müşterilerine uygun ödeme taksitlerinin kolaylığını yaşatmaya devam ediyor. Near East Bank Yeni Yıl Kredisi’nde aylık 183 TL’den başlayan taksit seçeneği ve 36 ay vade kolaylığı ile sevdiklerinizle birlikte yeni yıla girerken keyifli bir yılbaşı geçirmenize olanak sağlıyor.

Near East Bank Yeni Yıl Kredisi’nden yararlanacak olan 10 müşterimize noter huzurunda belirlenecek olan Near East Hayat Sağlık Sigortası paketi hediye edilecektir.

Rekabetin her geçen gün daha fazla arttığı bankacılık sektöründe, günümüzde müşteri ihtiyaç ve beklentilerine uygun ürün ve hizmet tasarımı giderek daha fazla önem kazanmaktadır. Uluslararası bankacılık standartlarındaki ürün ve hizmetleriyle ön plana çıkan Near East Bank, modern yaşamın güncel eğlimlerini yakından takip ederek rekabet üstünlüğünü sürdürebilir kılmaya odaklanmıştır.

Çeşitlendirilmiş bir ürün portföyüne sahip olan Near East Bank, ürün ve hizmet üretimini yerel ekonomiye katkıda bulunacak dağıtım kanallarına yatırım yapmanın yanı sıra toplumun her ferdinin finansal hizmetlere daha kolay erişmesini sağlamak amacıyla çeşitli yenilikleri hayata geçirmek için üretmeye devam etmektedir.

Sürekli gelişim ilkesi ile faaliyetlerini şekillendiren Near East Bank’tan temin edeceğiniz Yeni Yıl Kredisi için ön başvuruyu www.neareastbank.com web adresinden, www.facebook.com/NearEastBank facebook adresinde bulunan kredi aplikasyonu üzerinden veya size en yakın Near East Bank şubelerimizde hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz.