NEAR EAST BANK ÖZEL BANKACILIK ALANINDA LİDER KONUMUNU SÜRDÜRÜYOR

Kategori: Haberler -> Near East Bank Haber | Yayın tarihi: 2019-10-18 08:22:56 |


NEAR EAST BANK ÖZEL BANKACILIK ALANINDA LİDER KONUMUNU SÜRDÜRÜYOR

NEAR EAST BANK ÖZEL BANKACILIK ALANINDA LİDER KONUMUNU SÜRDÜRÜYOR

 

Kurulduğu tarihten bu yana sadece bankacılık sektörünün değil, tüm özel sektörün en saygın, güvenilir ve değerli markaları arasında yer alan Near East Bank, sürekli yenilenerek paydaş ihtiyaç ve beklentilerine hızlı ve etkin çözümler geliştirmeyi, KKTC’nin kalkınma yolculuğuna katkı sunmayı temel öncelikleri arasında görmektedir.

Near East Bank Özel Bankacılık KKTC’deki yerel bankalar arasında Özel Bankacılık konseptini ilk uygulayan bankalardan biridir. Near East Bank Özel Bankacılık müşterilerinin risk profillerini belirleyerek onun ihtiyaç ve yatırım tercihlerine göre alternatif ürünler sunarak portföylerini değerlendirmelerine olanak sağlar.

Near East Bank Özel Bankacılık Grup Müdürü Esra Manyera KKTC’de lider konumundayız;

Müşterilerimizin birikimleri, para piyasaları konusunda deneyimli portföy yöneticileri tarafından finansal hedefler, gelir ve giderler göz önüne alınarak en doğru şekilde değerlendirilmeye çalışılmaktadır. Near East Bank Özel Bankacılık Grup Müdürü Esra Manyera, Near East Bank Özel Bankacılık Birimi’nin müşterisiyle karşılıklı güvene dayalı bir ilişki kurarak, onu yakından tanımaya çalıştığını belirtti. Özel Bankacılık alanında müşterinin de müşteri getirdiğini aktaran Manyera, “verilen hizmetin kalitesi bizlere yeni kapılar açıyor. Son dönemde müşterilerimizin memnuniyeti ve sağladığımız başarılar bize birçok yeni müşteri olarak geri dönüş sağlamıştır.”

Müşterilerimize değer veriyoruz,

Near East Bank Özel Bankacılık gün boyu, dünyanın her yerinde gelen piyasa verilerini değerlendirir. Bunun yanında finansal analizleri global bir perspektifte, politika ve ekonomideki değişimleri göz önünde bulundurarak yapılıp, müşteri varlıklarını bütün veriler ışığında sürekli olarak optimize ediyoruz.

Özel Bankacılık rekabet üstünlüğünü sürdürebilir kılmaya odaklanmıştır.

Rekabetin her geçen gün daha da arttığı bankacılık sektöründe, müşteri ihtiyaç ve beklentilerine uygun ürün ve hizmet tasarımı giderek daha fazla önem kazanmaktadır. Bu bağlamda, uluslararası özel bankacılık standartlarındaki ürün ve hizmetleriyle ön plana çıkan Near East Bank, modern yaşamın güncel eğilimlerini yakından takip ederek rekabet üstünlüğünü sürdürebilir kılmaya odaklanmıştır.

Near East Bank Özel Bankacılık Grup Müdürü Esra Manyera, çeşitlendirilmiş Özel Bankacılık ürün portföyüne sahip olan  bankamız, ürün ve hizmet üretimini yerel ekonomiye katkıda bulunacak dağıtım kanallarına yatırım yapmanın yanı sıra müşterilerin finansal hizmetlere daha kolay erişmesini sağlamak amacıyla çeşitli yenilikleri hayata geçirmektedir.

Özel Bankacılık Birimimiz müşteriyi tanıma, ihtiyaçlarını karşılayabilmekte ve uygun çözümler sunabilme amacı ile finansal konulardaki tüm ihtiyaç ve beklentilerine en kısa sürede ve en doğru şekilde çözüm bulurken, müşterilerinin aile varlığının ve değerlerinin korunması, nesilden nesile aktarılması için çalışmakta; kültür-sanat alanındaki etkinlikleriyle müşterilerinin hayatlarına da dokunmaktadır.