NEAR EAST BANK’TAN YENİ ERENKÖY BÖLGESİ’NE KİOSK ÖDEME SİSTEMİ KOLAYLIĞI

Kategori: Haberler -> Near East Bank Haber | Yayın tarihi: 2019-10-14 15:22:16 | Güncellenme tarihi: 2019-10-14 15:37:44


NEAR EAST BANK’TAN YENİ ERENKÖY BÖLGESİ’NE KİOSK ÖDEME SİSTEMİ KOLAYLIĞI

NEAR EAST BANK’TAN YENİ ERENKÖY BÖLGESİ’NE KİOSK ÖDEME SİSTEMİ KOLAYLIĞI

 

Köklü tarihinde pek çok ilke imza atmış olan Near East Bank, bankacılığın pek çok alanında uzun süreli ve sarsılmaz pazar ilklerine sahip olduğundan dolayı Yiğitler Köyü, Alsancak ve Güzelyurt’tan sonra Yeni Erenköy bölgesine bir ilki yaşatarak Kiosk Ödeme Sistemini kurdu.

Near East Bank ve Yeni Erenköy Belediyesi işbirliğinde Yeni Erenköy Bölgesinde kurulan iki adet kiosk ödeme sistemi sayesinde, vatandaşlar Yeni Erenköy Belediyesi’ne gitmelerine gerek kalmadan, sıra sorunu yaşamadan  belediyeye olan tüm ödemelerini kiosk ödeme sistemi ile kredi kartlarından veya nakit olarak ödeme yapabilecekler. Özellikle çalışan vatandaşlara oldukça kolaylık sağlayarak, istedikleri saat hiçbir ek ücret ödemeden fatura işlemlerini gerçekleştirebilecekler.

Her vatandaşın kolayca kullanabilmesi için tasarlanan kiosk ödeme sistemi ile vatandaşlar, emlak vergisi, su faturası, ön ödemeli su kartı dolumu veya belediye trafik cezasını ödeyebilir, ödeme tamamlanınca makbuz yazıcısından makbuzlarını anında alabilmektedirler.

Yenilikçi anlayışımızla müşterilerin hayatlarını kolaylaştırdığını dile getiren Near East Bank Genel Müdürü Yardımcısı Enver Haskasap, hedeflerinin sadece müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilmek olmadığını, müşteri beklentilerini aşan hizmetleri büyüleyici bir kalite ile birleştirmek olduğunu söyledi. Near East Bank olarak en yeni teknolojileri müşterileri ile buluşturmaya devam edeceklerini dile getirdi.