HER YIL GELENEKSEL OLARAK DÜZENLENEN BAHAR PİKNİĞİNDE NEAR EAST AİLESİ BİR ARAYA GELDİ!

Kategori: Haberler -> Near East Bank Haber | Yayın tarihi: 2019-10-01 11:08:27 |


HER YIL GELENEKSEL OLARAK DÜZENLENEN BAHAR PİKNİĞİNDE  NEAR EAST AİLESİ BİR ARAYA GELDİ!

HER YIL GELENEKSEL OLARAK DÜZENLENEN BAHAR PİKNİĞİNDE

NEAR EAST AİLESİ BİR ARAYA GELDİ!

 

Sektördeki tecrübesi, birikimi, yetkin insan kaynağı ve güçlü teknolojik ağı ile ülkemize katkı yapan Near East Bank ve iştirakçileri, çalışanların iş yükümü, stresini azaltmak ve kurum içi iletişimi güçlendirerek aidiyet hissi oluşturmak adına geleneksel Bahar Pikniği düzenledi.

Taşkent piknik alanında düzenlenen etkinliğe, Near East Bank, Near East Technology, Near East Investment, Dorana Turizm LTD, Near East Hayat ve Near East Sigorta personel ve ailelerinin katılımıyla stress atıp eğlenceli vakit geçirdiler. Near East Bank ve iştirakçilerine özel hazırlanan etkinliğe yaklaşık 800 kişi katılarak, kaynaşıp birlikte eğlenme fırsatı buldular.

Etkinlikte, hem yetişkinlere hem de çocuklara özel olarak hazırlanan Golden Band Cyprus bando takımı, palyaço gösterisi, tavla turnuvası, ip atlama etkinlikleri yoğun ilgi gördü. Dj performansı ile doğal, temiz havada güzel bir aile ortamının olduğu piknikte çalışanlar bir çalışma yılının stresini attı.

Personelin yoğun iş ortamından uzaklaşarak aileleri ile birlikte keyif dolu bir gün geçirdiği pikniği organize eden Near East Bank İnsan Kaynakları Müdür Yardımcısı Özge Yılmaz Ciğerci, her yıl birlikte çalıştığmız arkadaşlarımızla böyle bir etkinlikte bir araya gelerek iyi bir gün geçirmeye özen gösteriyoruz dedi. Her anlamda birlikte çalıştığımız insanlarla dayanışmanın yanı sıra birlik ve beraberliği artırmaya özen gösterdiklerini belirterek, katılan herkese teşekkür etti.