DORANA TURİZM, NEAR EAST HAYAT’IN “SAĞLIK SİGORTASININ BUGÜNÜ VE YARINI” KONULU KONFERANS ORGANİZE ETTİ

Kategori: Haberler -> Near East Bank Haber | Yayın tarihi: 2019-09-24 10:39:04 |


DORANA TURİZM, NEAR EAST HAYAT’IN “SAĞLIK SİGORTASININ BUGÜNÜ VE YARINI”  KONULU KONFERANS ORGANİZE ETTİ


DORANA TURİZM, NEAR EAST HAYAT’IN “SAĞLIK SİGORTASININ BUGÜNÜ VE YARINI”

KONULU KONFERANS ORGANİZE ETTİ

 

Dorana Turizm’in organze ettiği, Near East Bank ana sponsorluğunda gerçekleştirilen Near East Hayat’ın “Sağlık Sigortasının Bugünü Ve Yarını” konulu konferans Yakın Doğu Üniversitesi, Sağlık Bilimleri-İrfan Günsel Kongre Merkezi salon 4’de gerçekleştirildi.

20 Eylül Cuma günü gerçekleştirilen konferansta bireylerin temel sigorta ihtiyaçlarını karşılayarak sigortacılığı tam ve doğru bir şekilde “tabana yayabilmek” amacıyla, sektörün öncelikli sorunlarından olan sigorta bilinirliği ve tasarruf bilincini artırarak kişileri daha sağlıklı ve kaliteli hayat yaşamaya teşvik etmeyi amaçladı.

Konuklarını en iyi şekilde ağırlayan Dorana Turizm organize ettiği “Sağlık Sigortasının Bugünü ve Yarını” konulu seminere, KKTC Sağlık Bakanı Dr. Ali Pilli, Maliye Bakanı Olgun Amcaoğlu, Near East Hayat Yönetim Kurulu, Yakın Doğu Üniversitesi Üst Yönetimi, Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi Doktorları, sigorta firmalarının üst düzey yetkilileri, Near East Bank Birim Müdürleri ve Expat müşterileri katıldı.

Organize ettikleri her etkinliği en iyi şekilde gerçekleştirmeye özen gösterdiklerini söyleyen Dorana Turizm Pazarlama ve Organizasyon Birim Müdürü Hüseyin Mavili yaptıkları işten gurur duyduklarını dile getirdi. Konferansta, teknolojik sistemlerin kullanılması, konuşmacıların interaktif bir şekilde katılımcılar ile rahat bir şekilde soru cevap şeklinde sohbet etmesi ve yabancı müşterilerede simultane çeviri ile önemli bilgilerin aktarılmasının sağlandığını dile getiren Mavili, önümüzdeki aylarda organize edecekleri etkinlik ve konferanslar için çalışmalara şimdiden başladıklarını belirtti.