BAYRAM MİMOZA BEACH HOTEL’DE KUTLANIR

Kategori: Haberler -> Near East Bank Haber | Yayın tarihi: 2019-08-15 09:31:40 | Güncellenme tarihi: 2019-08-15 10:37:08


BAYRAM MİMOZA BEACH HOTEL’DE KUTLANIR

BAYRAM MİMOZA BEACH HOTEL’DE KUTLANIR

 

Gazimağusa bölgesinde yeni faaliyete geçen Mimoza Beach Hotel Bayramın birinci günü misafirlerine İnci Moreket eşliğinde unutulmaz bir konser yaşattı. 

Gazimağusa bölge ekonomisine ve turizmine kalite ile önemli katma değer sağlayan Mimoza Beach Hotel, faaliyete geçtiği günden beridir yerli ve yabancı turist akınına uğradı. Doğanın içinde, temiz hava ve yeşil içerisinde Akdeniz’in en güzel kumsallarından birine komşu olmasıyla tatilcilere rahat etmeleri için tüm olanakları sunan Mimoza Beach Hotel müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıdı.

Müşterilerine konaklama ihtiyaçlarına cevap veren güzide bir mekan haline gelen Mimoza Beach Hotel, huzurlu ve rahat bir dekorasyon konsepti ile dizayn edilen odalar ile misafirlerine konfor ve rahatlık sunuyor.

Yılın her mevsiminde denize girilebildiği ve havası ılık olduğu için tatilcilerin ilgi gösterdiği ülkemizde huzurlu ve güvenli ortamı ile öne çıkan bölgede hizmet veren Mimoza Beach Hotel, restoran, lobi, havuz, pool bar ve spor merkezi ile müşterilerine keyifli bir tatil yaşatma imkanı veriyor.