HAYALLERİNİZE ÇÖZÜMLER SUNAN ESNAF KREDİSİ NEAR EAST BANK’TA

Kategori: Haberler -> Near East Bank Haber | Yayın tarihi: 2019-08-09 12:02:12 |


HAYALLERİNİZE ÇÖZÜMLER SUNAN ESNAF KREDİSİ NEAR EAST BANK’TA


HAYALLERİNİZE ÇÖZÜMLER SUNAN ESNAF KREDİSİ NEAR EAST BANK’TA

 

Yenilikçi ürün ve hizmetleriyle farklılaşan, sunduğu pratik finansal çözümler ile esnafın ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler geliştiren Near East Bank, hayallerinize çözümler sunan Esnaf Kredisi’ni esnafın hizmetine sundu.

Near East Bank Esnaf Kredisi ile esnafa çok yönlü bir fırsat paketi sunarak, baharın gelmesi ile birlikte esnafa bolluk ve bereketi getirdi. Esnafın ihtiyaçlarını her zaman yakından takip edip onların yanında olan Near East Bank, maliyetlerini yönetmelerini sağlayacak çözümler için, Esnaf Kredisini 2.00’dan başlayan faiz oranı ve 48 ay vade seçeneği ile avantajlı hale getirdi.

Esnafın ülke ekonomisine katkısının öneminin bilinciyle hareket eden Near East Bank, yıllardır esnafın yüzünü güldürerek yerel ekonominin desteklenmesi için ürün çeşitliliğini artırmaya devam etmektedir.  

Esnafa finansal anlamda baharı yaşatarak hayallerine çözümler sunan Near East Bank’ın Esnaf Kredisi’nden yararlanmak için ön başvuruyu  www.neareastbank.com web adresinden, www.facebook.com/NearEastBank facebook adresinde bulunan kredi aplikasyonu üzerinden veya size en yakın Near East Bank şubelerimizden hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz.