NEAR EAST BANK 2019 YILI İKİNCİ ÇEYREK BİLANÇO VE HEDEF TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Kategori: Haberler -> Near East Bank Haber | Yayın tarihi: 2019-07-29 08:43:00 |


NEAR EAST BANK 2019 YILI İKİNCİ ÇEYREK BİLANÇO VE HEDEF TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

NEAR EAST BANK 2019 YILI İKİNCİ ÇEYREK BİLANÇO VE HEDEF TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

 

Güçlü sermayesiyle ekonominin gelişimine desteğini sürdürmeye devam eden Near East Bank, 2019 yılı ikinci çeyrek bilanço ve hedef toplantısını gerçekleştirdi.

Dorana Hotel’de gerçekleştirilen 2019 yılı ikinci çeyrek bilanço ve hedef toplantısı şube müdürleri, şube müdür yardımcıları, insan kaynakları, bireysel krediler, ticari krediler ve pazarlama biriminin katılımı ile gerçekleştirildi.

Toplantıda, bilanço, hedefler ve piyasadaki gelişmeler hakkında sunumlar yapılarak şubelerin ürün bazlı adetsel ve hacimsel yapısı değerlendirilirken, 2019 yılı sonuna kadar ulaşılması hedeflenen değerler üzerinde duruldu.

Near East Bank, trendler ve müşterileri dinamiklerindeki değişimleri öngörerek, müşterilerinin finanasal ihtiyaçlarına özel yeni ürünler ve kanallar geliştirerek bankacılık sektöründe birçok yeniliği müşterileri ile buluşturmuşturdur. Ayrıca, kullandığı en son bilgi teknolojileri ve deneyimli bankacılardan oluşan çalışanları ile geniş bir yelpazade yer alan bireysel ve kurumsal müşterilerine üstün kalitede hizmet sunmaktadır.

Near East Bank olarak uzun vadeli, vizyoner bakış açısından hiçbir zaman ödün vermediklerini söyleyen Near East Bank Genel Müdür Yardımcısı Enver Haskasap, tüm bu çalışmamızın ve yatırımlarımızın hem müşteri memnuniyetine hem de finansal sonuçlarımıza olumlu katkıda bulunduğunu gördüklerini dile getirdi. Near East Bank’ın bir marka olduğunu söyleyen Haskasap, bu başarıda Near East Bank’lıların katkısının büyük olduğunu belirtti.