NEAR EAST BANK’TAN ÇOCUK EĞİTİM KREDİSİ

Kategori: Haberler -> Near East Bank Haber | Yayın tarihi: 2019-07-16 08:42:37 | Güncellenme tarihi: 2019-07-16 08:52:57


NEAR EAST BANK’TAN ÇOCUK EĞİTİM KREDİSİ

NEAR EAST BANK’TAN ÇOCUK EĞİTİM KREDİSİ

 

Müşterilerine birçok avantajlı ürün sunan Near East Bank, çocuklarınıza daha parlak bir gelecek sağlayabilmeniz için Çocuk Eğitim Kredisi’ni yayınladı.  

Eğitime tam destek veren Near East Bank, Çocuk Eğitim Kredisi’ni Yakın Doğu Kolej ve Yakın Doğu İlkokulu’nda eğitim gören öğrenciler için özel olarak hazırladı. 2.25’den başlayan faiz oranı ve 60 ay vade seçeneği sunan Çocuk Eğitim Kredisi, geleneksel ihtiyaçlara yeni nesil çözümler üreten Near East Bank,  müşterilerinin eğitim masraflarına yönelik geliştirilen Çocuk Eğitim Kredisi’nden yararlanabilirsiniz.  

Yeni kayıt ve kayıt yenileme dönemi boyunca devam edecek olan Çocuk Eğitim Kredisi’nden yararlanmak isteyen müşteriler ön başvuruyu www.neareastbank.com web adresinden, www.facebook.com/NearEastBank facebook adresinde bulunan kredi aplikasyonu veya size en yakın Near East Bank şubelerimizden hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz.