NEAR EAST BANK 10. ULUSLARARASI LAPTA FESTİVALİ’NE KATILDI

Kategori: Haberler -> Near East Bank Haber | Yayın tarihi: 2019-06-26 09:25:15 |


NEAR EAST BANK 10. ULUSLARARASI LAPTA FESTİVALİ’NE KATILDI

NEAR EAST BANK 10. ULUSLARARASI LAPTA FESTİVALİ’NE KATILDI

Müşterilerine en iyi hizmet kalitesini sunarak yenilikçi ürünleri ile ön planda olan Near East Bank, 10. Uluslararası Lapta Festivali’ne katılarak stand kurdu.

Lapta Festivali’nde, Near East Bank’ın etkin müşteri hizmet kalitesi ve alanında uzman müşteri hizmletleri temsilcileri tarafından Near East Hayat Birikimli Hayat Sigortası ve Near East Hayat Sağlık Sigortası hakkında müşterilere detaylı bilgi verdi.

Standta, Birikimli Hayat Sigortası ile bireylerin geleceklerine daha güvenli bakmasına olanak sağladığı vurgusu yapıldı. Bireylerin küçük ama düzenli yapılacak ödemeler ile risk teminatlarının yanında birikim yapmalarını amaçlayan Birikimli Hayat Sigortası, getiri garantisi ile güvenli birikim yapmanızı sağlıyor.

Near East Bank, Near East Hayat Sağlık Sigortası ile herkese sağlık dolu bir gelecek yaratma fırsatı sunuyor. İnsanların beklenmedik olaylara karşı güvence altında olmaları gerektiğine inanan Near East Bank, herkesin özellikle sağlık konusunda en iyi hizmeti almayı hak ettiğini düşünerek Sağlık Sigortası’nda da müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir.