DORANA TURIZM’İN ORGANİZE ETTİĞİ, NEAR EAST BANK ANA SPONSORLUĞUNDA GERÇEKLEŞTİRİLEN GÜLDÜY GÜLDÜY SHOW BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Kategori: Haberler -> Near East Bank Haber | Yayın tarihi: 2019-06-18 08:20:51 | Güncellenme tarihi: 2019-06-18 10:42:32


DORANA TURIZM’İN ORGANİZE ETTİĞİ, NEAR EAST BANK ANA SPONSORLUĞUNDA GERÇEKLEŞTİRİLEN GÜLDÜY GÜLDÜY SHOW BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

DORANA TURIZM’İN ORGANİZE ETTİĞİ, NEAR EAST BANK

ANA SPONSORLUĞUNDA

GERÇEKLEŞTİRİLEN GÜLDÜY GÜLDÜY SHOW BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

 

 

Dorana Turizm’in organize ettiği, Near East Bank ana sponsorluğunda gerçekleşen Gülgüy Güldüy Show Girne Anfi Tiyatro’da sahnelendi.

Küçük büyük tüm izleyicilerin beğenisini toplayan Güldüy Güldüy Show yoğun ilgi gördü. Ekranların sempatik kahramanlarının en sevilen skeçlerinden oluşan gösteri, Girne Anfi Tiyatro’yu tıklım tıklım dolduran izleyicilerin büyük takdirini topladı. Ezo Sunal yıllardır eğitmenliğini ve sunuculuğunu üstlendiği Güldüy Güldüy Show Çocuk, çocukların saf, olumlu enerjisi ve fenomen tiplemeri ile yıllardır sahnelerde olmaya devam ediyor.

Dorana Turizm’in organize ettiği Güldüy Güldüy Show Çocuk etkinliğinde, SOS Çocukköyü Derneği’ndeki çocukları da etkinlik içerisine katarak sosyal sorumluluğunu gerçekleştirerek, SOS Çocukköyü Derneği’ndeki çocukların yüzünü güldürmeyi başaramanın gururunu yaşadı.

Dorana Turizm Pazarlama ve Organizasyon Birim Müdürü Hüseyin Mavili, yapmış olduğumuz etkinliğin içerisinde gerçekleştirmiş olduğumuz sosyal sorumluluk projesinin vermis olduğu mutluluk içerisinde olduklarını dile getirdi. Çocukların yüzünün her zaman gülmesi gerektiğine vurgu yapan Mavili, çocuklar ile ilgili etkinlikleri yapmaya devam edeceklerini söyledi. Ayrıca Mavili, Güldüy Güldüy Show Çocuk etkinliğinin duyrusu ve reklamlarını çıkarır çıkarmaz halkın büyük ilgi göstermesinden dolayı katılan herkese de teşekkür etti.

Güldüy Güldüy Show Çocuk programının ana sponsorluğunu üstlenen Near East Bank Bireysel Bankacılık Segment Yönetimi, Ürün Geliştirme ve Merkezi Pazarlama Birim Müdürü Timuçin Samancıoğlu yapmış olduğu açıklamada, Güldüy Güldüy Show’un ilk kez Kıbrıs’taki çocuklarla buluşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. Near East Bank olarak kültür ve sanatın gelişimine destek verdiklerini ve bu konuyu önemsediklerini dile getiren Samancıoğlu, çocukların kültür ve sanat alanında gelişimlerini sağlamak için her zaman destekçi olacaklarını dile getirdi.