NEAR EAST BANK’TAN ÖZEL BANKACILIK MÜŞTERİLERİNE YAZA MERHABA PARTİSİ

Kategori: Haberler -> Near East Bank Haber | Yayın tarihi: 2019-05-28 08:29:31 |


NEAR EAST BANK’TAN ÖZEL BANKACILIK MÜŞTERİLERİNE YAZA MERHABA PARTİSİ


NEAR EAST BANK’TAN ÖZEL BANKACILIK MÜŞTERİLERİNE

YAZA MERHABA PARTİSİ

 

Near East Bank, müşterilerinin ihtiyaç ve hedefleri doğrultusunda sunduğu finansal ürün ve hizmetlerin yanı sıra her yıl geleneksel olarak düzenlediği etkinlikler çerçevesinde Özel Bankacılık müşterilerini bir araya topladı.

Gillham Vineyard’da düzenlenen Yaza Merhaba Partisi’ne yoğun ilgi gösteren Özel Bankacılık Müşterileri çeşitli ikramlar ve müzik eşliğinde keyifli bir gün geçirdi.

Near East Bank sunmuş olduğu ayrıcalıklar ile, KKTC genelindeki Near East Bank Şube İçi Hizmet Noktalarında Özel Bankacılık Müşterilerine risk profillerine uygun,  ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda, varlıklarına değer katacak çözümler geliştiriyor, ayrıca bu segmentteki uzmanlığı ile her türlü bankacılık ve finans işlemlerinde müşterilerine uzun vadeli ve varlığa değer katan çözümler sunuyor.  

Her biri çok özel olan müşterilerine en iyi bankacılık deneyimini yaşattıklarını söyleyen Near East Bank Özel Bankacılık Grup Müdürü Esra Manyera, etkinliğe gösterilen ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirerek herkese teşekkür etti. Near East Bank Özel Bankacılık hedefinin, global yaklaşım, üstün ve ayrıcalıklı hizmet, maksimum getiriyi sağlayarak, varlıklarını değerlendirmek isteyen müşterilerimize, ülkemiz sınırları içerisinde hizmet vermek olduğunu söyledi.

Manyera ayrıca, uluslararası bankaların finansal yatırım araçlarını kullanarak yerli ve yabancı yatırımcılara global yatırım imkanları sunduklarını dile getirdi. Manyera, her müşteriye özel ve ayrıcalıklı hizmet yanında yüksek getirili ürün imkanları sunduklarını, nitelikli insan kaynağı ile hizmet verdiklerini ,  bu tür aktivite ve etkinliklerin devamının geleceğini belirtti.