İHTİYAÇLARINIZA SİHİRLİ DOKUNUŞLAR YAPAN İHTİYAÇ KREDİSİ NEAR EAST BANK’TA

Kategori: Haberler -> Near East Bank Haber | Yayın tarihi: 2019-05-24 08:28:06 |


İHTİYAÇLARINIZA SİHİRLİ DOKUNUŞLAR YAPAN İHTİYAÇ KREDİSİ NEAR EAST BANK’TA

İHTİYAÇLARINIZA SİHİRLİ DOKUNUŞLAR YAPAN İHTİYAÇ KREDİSİ NEAR EAST BANK’TA

 

Bankacılık sektöründe uzun süreli ve sarsılmaz pazar liderliklerine sahip olan Near East Bank, müşterilerin şartlarına göre değişen ihtiyaçlarını belirleyerek İhtiyaç Kredi Kampanyası’nı tekrardan revize ederek müşterilerin kullanımına sundu.

Her zaman olduğu gibi müşterilerine avantajlı fırsatlar sağlayan Near East Bank, uygun vade seçenekleri ve ödeme koşullarının yanı sıra müşterilerine uygun geri ödeme taksitlerinin kolaylığını yaşatmaya devam ediyor. Near East Bank İhtiyaç Kredisi 2.25’den başlayan aylık faiz oranı, 72 ay vade kolaylığı ile müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Near East Bank kampanyasının yüzü olan KKTC’nin gururu ve sevilen sanatçısı Lütfiye Özipek, ihtiyaç kredisinin reklam filminde Near East Bank ile nasıl kolay bir ilişki kurulacağı anlatılmaya çalışılırken, müşterilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri ekonomik sıkıntıları Near East Bank’tan yardım alarak basit, ve avantajlı bir şekilde çözebilecekleri konu edildi.

Müşterilerin ihtiyaçlarına rekabetçi fiyatlamalar ile cevap veren Near East Bank’tan temin edeceğiniz İhtiyaç Kredisi için ön başvuruyu www.neareastbank.com web adresinden, www.facebook.com/NearEastBank facebook adresinde bulunan kredi aplikasyonu veya size en yakın Near East Bank şubelerimizden hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz.