NEAR EAST BANK 2019 İLK ÇEYREK BİLANÇO VE HEDEF TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Kategori: Haberler -> Near East Bank Haber | Yayın tarihi: 2019-05-14 08:16:50 | Güncellenme tarihi: 2019-05-14 14:07:21


NEAR EAST BANK 2019 İLK ÇEYREK BİLANÇO VE HEDEF TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

NEAR EAST BANK 2019 İLK ÇEYREK BİLANÇO VE HEDEF TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

 

Near East Bank, sermaye güçlendirme planı ile bilançosunu daha da sağlamlaştırdığı 2019 yılında, nakdi ve gayri nakdi kredilerini artırarak, ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyor.

2019 yılı ilk çeyrek hedef ve bilanço toplantısını Dorana Hotel’de şube müdürleri, şube müdür yardımcıları ve birim müdürleri ile gerçekleştiren toplantıda, Near East Bank her yıl olduğu gibi 2019 yılında da yarattığı değer zinciri içerisindeki paydaşlarla şeffaflık ve hesap verebilirlik temelli ilişkileri değerlendirildi.

Toplantıda, bilanço, hedefler, sigorta ve piyasa gelişmeleri hakkında sunumlar yapılarak buna bağlı olarak; yenilikçi ürün, kaliteli hizmet ve sağlanan finansman desteğini artırma, insanların yaşam kalitesini yükseltmek ve müşterilerin hayallerini daha çok gerçekleştirmek için fikirler üretilerek hayata geçirmek için düğmeye basıldı.

2019 yılına güçlü bir performansla başladıklarını belirten Near East Bank Genel Müdür Yardımcısı Enver Haskasap, 2019 yılında ana hissedarlarımızdan aldığımız destek ve ülkemize sunduğumuz sonsuz güvenle sermaye ve bilanço yapımızı daha da güçlendirirken ülkemiz ekonomisini desteklemeye devam ettik dedi. Sahip olduğumuz deneyim ve kaliteli insan kaynağımız ile müşterilerimizi “hizmette sınır yoktur” anlayışıyla odakta tutarak, insana ve teknolojiye de yatırım yapmayı sürdürdüklerini dile getirdi.