NEAR EAST BANK EXPAT MÜŞTERİLERİ İÇİN SAĞLIK SEMİNERİ DÜZENLEDİ

Kategori: Haberler -> Near East Bank Haber | Yayın tarihi: 2019-05-09 11:38:26 | Güncellenme tarihi: 2019-05-09 11:40:36


NEAR EAST BANK EXPAT MÜŞTERİLERİ İÇİN SAĞLIK SEMİNERİ DÜZENLEDİ

NEAR EAST BANK EXPAT MÜŞTERİLERİ İÇİN SAĞLIK SEMİNERİ DÜZENLEDİ

 

Yıllardır etnik kökeni ne olursa olsun her yaştan, her dilden ve her dinden insana hayatı daha da kolaylaştıracak hizmetler sunan Near East Bank, Expat Müşterilerine yönelik sağlıkla ilgili farkındalık semineri düzenledi.

Dr. Suat Günsel Üniversitesi Hastanesi Genel Pratisyen Dr. Özgür Türk tarafından gerçekleştirilen seminer Park Palace Hotel Kongre Salonu’nda gerçekleşti. Katılımın büyük ilgi gördüğü seminerde Dr. Özgür Türk, kanser ve çeşitleri, sigaranın zararları ve yol açabileceği hastalıklar, kalp sağlığı, kolestrol ile ilgili detaylı bilgi verdi.

Ayrıca Dr. Özgür Türk, insanların yemek seçimlerini etkileyen unsurlar hakkında bilgilendirmeler yaparak, duyusal ve duygusal açlık gibi önemli konulara da değinerek diyabetten korunmanın püf noktalarını verdi. Seminer sonrası Expat Müşterilerin sorularını cevaplayan Dr. Özgür Türk, seminere gösterilen ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirerek katılan herkese teşekkür etti.

Semineri organize eden Near East Bank Expat Bankacılık ve Pazaralama Birimi Kıdemli Müdürü Naci Karanlık, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tuttuklarını söyledi. Sağlık Seminerine duyulan ilgiden memnun olduğunu dile getiren Karanlık, bu tür etkinlikleri sıklaştıracaklarını belirtti.