NEAR EAST BANK’TAN ESNAFA ÖZEL KREDİ

Kategori: Haberler -> Near East Bank Haber | Yayın tarihi: 2019-04-02 08:29:07 | Güncellenme tarihi: 2019-04-02 09:28:32


NEAR EAST BANK’TAN ESNAFA ÖZEL KREDİ

NEAR EAST BANK’TAN ESNAFA ÖZEL KREDİ

 

Yenilikçi ürün ve hizmetleri ile farklılaşan Near East Bank, sunmuş olduğu hızlı finansal çözümler ile esnafın hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.

Near East Bank, orta ve büyük ölçekli işletmelere sunduğu hizmeti ile esnafa birden fazla ürün oluşturup ihtiyacına uygun olan krediyi seçme alternatifi sunuyor. Near East Bank Esnaf Kredisi 2.25 faiz oranı ve 48 aya kadar vade seçeneği ile hayallerinize çözümler sunuyor.

Esnafa çok yönlü bir fırsat paketi sunduklarına dikkat çeken Near East Bank Genel Müdür Yardımcısı Enver Haskasap, Near East Bank olarak ekonomimizin can damarı olan esnafımız için çalışmalarınızı tüm gücümüzle sürdürüyoruz dedi. Bu yaklaşımın bir uzantısı olarak sunduğumuz yeni hizmetimiz ile esnafımız, ihtiyaçlarına özel çözümler sunan Esnaf Kredisi’nden kolayca faydalanabileceklerini belirtti. En yenilikçi banka apoletine sahip bir kurum olarak bu ürünlere dijital platformlarımız üzerinden de hızlıca başvuru imkanı sağladıklarını dile getirdi.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da esnafın hayatını kolaylaştırmaya devam edecek olan Near East Bank Esnaf Kredisi için ön başvuruyu www.neareastbank.com web adresinden, www.facebook.com/NearEastBank facebook adresinde bulunan kredi aplikasyonu üzerinden veya size en yakın Near East Bank şubelerimizde hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz.