YAŞLILAR HAFTASINDA NEAR EAST BANK DUYARLILIĞI

Kategori: Haberler -> Near East Bank Haber | Yayın tarihi: 2019-03-29 09:28:47 | Güncellenme tarihi: 2019-03-29 09:29:21


YAŞLILAR HAFTASINDA NEAR EAST BANK DUYARLILIĞI

YAŞLILAR HAFTASINDA NEAR EAST BANK DUYARLILIĞI

 

Halka ve müşterilerine hayatı kolaylaştıran ayrıcalıklı hizmetler sunmanın yanı sıra toplumsal sosyal sorumluluk bilincine katkı koymayı da sürdüren Near East Bank, Çatalköy Belediyesi’nden gelen talebi değerlendirerek geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da bölgedeki yaşlıları mutlu etmenin sevincini yaşadı.

18-24 Mart taihleri arasında bizleri bugünlere ve geleceğe hazırlayan yaşlılarımız için kutlanan Yaşlılar Haftasında Çatalköy Belediyesi ile işbirliğini geleneksel duruma getiren Near East Bank, bölgede yaşayan yerli ve yabancı yaklaşık 300 kişilik gurup için düzenlenen Dipkarpaz gezisine sağlık sponsoru olarak gün boyu yaşlalar ile birlikte sağlıkçılar vakit geçirdi.  

Sosyal sorumluluk bilincine proje bazlı katkılar sağlamaya devam edeceklerine vurgu yapan Near East Bank Ürün Geliştirme ve Pazarlama Kd. Birim Müdürü Timuçin Samancıoğlu, “her insan için değişik mana ve önem ifade eden yaşlılık, hayatın çok özel bir dönemidir. Yaşlılarımız dün ile bugün arasında köprü kuran, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımızdır." dedi.