DORANA TURIZM YENİ ŞUBESİNİ AÇTI

Kategori: Haberler -> Near East Bank Haber | Yayın tarihi: 2019-03-07 09:46:21 |


DORANA TURIZM YENİ ŞUBESİNİ AÇTI

DORANA TURIZM YENİ ŞUBESİNİ AÇTI

 

Köklü bir geçmişe sahip olan Dorana Turizm, Merkez Şube, Yakın Doğu Üniversitesi Kampüs Ofisi’nden sonra müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına üçüncü şubesini Yakın Doğu Üniversitesi Eğitim Sarayı içerisine açtı. 

Yatırımlarıyla ülke ekonomisine sürekli katkıda bulunan Dorana Turizm, sektöre getirdiği yenilikler ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya devam etmektedir. Dorana Turizm gerek fiziki anlamda gerekse teknoloji alanında yaptığı yenilikler ile sektörde öncü olmayı sürdürmektedir.

Sektörde en hızlı büyüyen şirketlerden biri olduklarını dile getiren Dorana Turizm Pazarlama ve Organizasyon Birim Müdürü Hüseyin Mavili, büyüme stratejisi ve müşterilerimize yakın olma ilkemiz doğrultusunda şubeleşme çalışmalarına devam edeceklerini dile getirdi. Dorana Turizm’in sunduğu kaliteli ve ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile sektörün kendi içerisinde yarattığı en önemli markalardan biri olma yolunda ilerleyeceklerini söyleyen Mavili, 2019 yılı içerisinde birçok projeye imza atacaklarını belirtti.