NEAR EAST BANK “SEVGİLİLER GÜNÜ” ÇEKİLİŞİNİ GERÇEKLEŞTİRİDİ

Kategori: Haberler -> Near East Bank Haber | Yayın tarihi: 2019-03-01 09:46:04 |


NEAR EAST BANK “SEVGİLİLER GÜNÜ” ÇEKİLİŞİNİ GERÇEKLEŞTİRİDİ

NEAR EAST BANK “SEVGİLİLER GÜNÜ” ÇEKİLİŞİNİ GERÇEKLEŞTİRİDİ

 

“Kalplerdeki Sanatı Yaşatan Kredi” sloganıyla müşterilerine hayatı kolaylaştıran çözümler sunan Near East Bank, hizmette sınır tanımayarak Sevgililer Günü Kredisi’nden yararlanan müşteriler arasında yaptığı çekilişte bir çifte Uludağ Tatili kazandırdı.

Near East Bank’ın 14 Ocak-13 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirdiği Sevgililer Günü Kampanyası’ndan yararlanan 166 müşteri arasında, Noter Ömür Canateş tarafından yapılan çekilişte Mustafa Tekbaş Uludağ Tatilini kazandı. Uludağ’da 5 yıldızlı otelde herşey dahil eşi ile hafta sonu tatilini geçirecek olan Mustafa Tekbaş, çok mutlu olduğunu dile getirdi.

Near East Bank, müşterilerinin hayatlarını kolaylaştıracak yenilikleri ürün ve hizmetleriyle birleştirerek müşterilerine en iyi bankacılık deneyimini yaşatmayı kendine misyon edinmiştir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan Near East Bank Pazarlama Birimi’nin özel günlerde müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya ve kampanya içerisinde özel hediyeler vermeye devam edecektir.