NEAR EAST BANK YENİLENEN TEKNOLOJİ TAKİBİNİ SÜRDÜRMEYE DEVAM EDİYOR

Kategori: Haberler -> Near East Bank Haber | Yayın tarihi: 2019-02-27 09:39:08 | Güncellenme tarihi: 2019-02-27 16:44:28


NEAR EAST BANK YENİLENEN TEKNOLOJİ TAKİBİNİ SÜRDÜRMEYE DEVAM EDİYOR

NEAR EAST BANK YENİLENEN TEKNOLOJİ TAKİBİNİ SÜRDÜRMEYE DEVAM EDİYOR

 

Güçlü sermayesi ve sağlam aktif yapısıyla bankacılık sektöründe öncü banka konumunu sürdüren Near East Bank, Allan Lloyds firmasının her yıl düzenlemiş olduğu ve bu yıl 3.sü gerçekleştirilen Retail Banking Technologies seminerine katıldı.

Bankacılık sektörü artan rekabet, hızla gelişen teknoloji ve globalleşen Pazar koşulları nedeniyle her geçen gün yeni ve farklı ihtiyaçları adresleyebilmeyi ve rakiplerine göre önde kalabilmeyi hedefliyor. Bu yıl Allan Llyods tarafından 3.sü gerçekleştirilen Retail Banking Technologies seminerinde yapılan sunumda, Bireysel ve Ticari Bankacılıkta müşteri memnuniyetini artırmak ve pratik ödeme sistemlerine teknolojinin sağladığı kolaylıklar ele alındı.

Avrupa’nın önde gelen bankalarının da bulunduğu etkinlikte, teknolojik gelişmelerin bankaları nasıl etkilediği ve ne kadar fayda sağladığı, özellikle finans sektöründe gelişen teknolojinin önemi ve faydalarının birebir gerçek örnekleriyle sunum yapılması ilgi topladı. Bankaların daha fazla rekabetçi ve güçlü olmaları için gelişen günümüz teknolojilerini nasıl kendi sistemlerine adapte edebileceklerine deyinen uzmanlar, gelişen bu yapıda teknolojiye ayak uyduramayan bankaların kısa sürede rekabetten uzaklaşacağını belirttiler.

Nitelikli yeni ürün ve hizmetlerimizle müşterilerine benzersiz bir bankacılık deneyimi sunduklarını söyleyen Near East Bank Genel Müdür Yardımcısı Enver Haskasap, tüm platform ve altyapılarını dijital dönüşüme öncülük edecek şekilde yenilediklerini dile getirdi. Near East Bank olarak yeni teknolojiler kullanarak oluşturdıkları ürün ve hizmetlerde bankacılık sektörünün sınırlarını genişletmeye, müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam edeceklerini ifade etti.