NEAR EAST BANK’LA TEKNOLOJİ KAPINIZDA

Kategori: Haberler -> Near East Bank Haber | Yayın tarihi: 2019-02-25 10:24:11 |


NEAR EAST BANK’LA TEKNOLOJİ KAPINIZDA

NEAR EAST BANK’LA TEKNOLOJİ KAPINIZDA

 

Near East Bank yenilikçi, kaliteli ve yüksek katma değerli ürün ve çözümler üretmek ve her zaman olduğu gibi müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için özel hazırladığı Lenovo Kredi’sini kullanıma sundu.

Lenovo Kredisi ile Near East Bank’ın işbirliği yaptığı mağazalardan temin edeceğiniz Lenovo marka laptop ürünlerini Lenovo Kredisi ile anında karşılayabilirsiniz. Herhangi bir Near East Şubesine uğramanıza gerek kalmadan anlaşmalı mağazalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Dijital alanda yakaladığı ivmeyle sektöre ilham vermeye devam eden Near East Bank, Lenovo laptop ihtiyacınız için bu benzersiz kolaylıktan yararlannabilirsiniz. Son teknolojiye sahip olmanızı sağlayacak Lenovo Kredisi ile 12 ay vade, 2.5’den başlayan faiz oranı ve 295 TL taksit seçeneği  ile  en iyi bilgisayara sahip olabilirsiniz.

KKTC’nin önde gelen teknoloji markası olan Lenovo’nun laptop ürününden yararlanmak için ihtiyacınız olan Lenovo Kredisi’ne www.neareastbank.com web sitesinden, www.facebook.com/NearEastBank facebook adresinde bulunan kredi aplikasyonu üzerinden veya size en yakın Near East Bank şubelerimizden hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz.