NEAR EAST BANK ALSANCAK’TAKİ VATANDAŞLARA KİOSK ÖDEME SİSTEMİ KOLAYLIĞI SAĞLADI

Kategori: Haberler -> Near East Bank Haber | Yayın tarihi: 2019-02-04 11:19:31 | Güncellenme tarihi: 2019-02-04 11:21:48


NEAR EAST BANK ALSANCAK’TAKİ VATANDAŞLARA KİOSK ÖDEME SİSTEMİ KOLAYLIĞI SAĞLADI


NEAR EAST BANK ALSANCAK’TAKİ VATANDAŞLARA KİOSK ÖDEME SİSTEMİ KOLAYLIĞI SAĞLADI

 

Hayata geçirdiği birbirinden farklı ve yenilikçi hizmetle bankacılık alanında KKTC’ye model olmaya devam eden Near East Bank, kiosk ödeme sistemini Yiğitler Köyü’nden sonra Alsancak’a da kurdu.

Near East Bank ve Alsancak Belediyesi işbirliğinde Alsancak’a kurulan kiosk ödeme sistemi sayesinde, vatandaşlar Alsancak Belediye’sine gitmelerine gerek kalmadan, sıra sorunu yaşamadan  belediyeye olan tüm ödemelerini kiosk ödeme sistemi ile kredi kartlarından veya nakit olarak ödeme yapabilecekler. PayPoint firmasının adaya getirttiği kiosk ödeme sistemleri, özellikle çalışanlara oldukça kolaylık sağlayarak istedikleri saat hiçbir ek ücret ödemeden fatura işlemlerini gerçekleştirebilecekler.

Her vatandaşın kolayca kullanabilmesi için tasarlanan kiosk ödeme sistemi ile vatandaşlar, emlak vergisi, su faturası, ön ödemeli su kartı dolumu veya belediye trafik cezasını ödeyebilir, ödeme tamamlanınca makbuz yazıcısından makbuzlarını anında alabilmektedirler.

Hizmette sınır tanımadıklarını dile getiren Near East Bank Genel Müdür Yardımcısı Enver Haskasap, gelişen dünyada her alanda olduğu gibi bankacılık alanında da birçok yeniliklerin olduğunu dile getirdi. Sektördeki gelişmelerin yakından takip ettiklerinin altını çizen Haskasap, Yiğitler Köyü’nden sonra Alsancak’da yaşayan vatandaşlara da kiosk ödeme sistemi gibi bir yeniliği kazandırmanın mutluluğu içerisinde olduklarını belirtti.