NEAR EAST BANK’TAN KALPTEKİ SANATI YAŞATAN KREDİ

Kategori: Haberler -> Near East Bank Haber | Yayın tarihi: 2019-01-24 09:52:34 | Güncellenme tarihi: 2019-01-24 10:14:16


NEAR EAST BANK’TAN KALPTEKİ SANATI YAŞATAN KREDİ

NEAR EAST BANK’TAN KALPTEKİ SANATI YAŞATAN KREDİ

 

Near East Bank, kolay ödeme seçenekleri ile 14 Şubat’ta hayallerinizi kolayca gerçekleştirmenizi sağlayacak Sevgililer Günü Kredi Kampanyası’nı kullanıma sundu.

Güvenilir, sade, yenilikçi, insan odaklı ve inovatif değerler üzerinde kurulu olan Near East Bank, geleceğini buna göre şekillendirerek, müşterilerin hayatını kolaylaştırmak adına yenilikçi ürün ve uygulamaları sunmaya özen göstermektedir.

Near East Bank’ın Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı Kalpteki Sanatı Yaşatan Kredi 36 ay vade, 2.25’den başlayan faiz oranı ve 213 TL’den başlayan taksit seçeneği ile sevdiğinize layık olduğu mutluluğu yaşatabilirsiniz.

Near East Bank Sevgililer Günü Kredi Kampanyası’ndan yararlanan müşteriler arasında 13 Şubat günü noter huzurunda yapılacak olan çekilişte kazanan bir çifte Uludağ’da konaklama fırsatı sunacak olan Near East Bank, sevgilinizle birlikte unutulmaz bir tatil yaşamanızı sağlayacaktır. 14 Şubat sevgiler gününde Near East Bank’ın sosyal medya hesabında kazanan talihli çiftimizin isimi yayınlanacaktır.

Near East Bank 14 Şubat’ta müşterilerin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için kullanıma sunduğu Sevgililer Günü Kredi Kampanyası için ön başvuruyu www.neareastbank.com web adresinden, www.facebook.com/NearEastBank facebook adresinde bulunan kredi aplikasyonu üzerinden veya size en yakın Near East Bank şubelerimizden hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz.