NEAR EAST BANK GELENEKSEL CHRISTMAS PARTİSİ DÜZENLEDİ

Kategori: Haberler -> Near East Bank Haber | Yayın tarihi: 2019-01-07 10:01:48 |


NEAR EAST BANK GELENEKSEL CHRISTMAS PARTİSİ DÜZENLEDİ

NEAR EAST BANK GELENEKSEL CHRISTMAS PARTİSİ DÜZENLEDİ

 

Expat Bankacılık ve Özel Bankacılık konusunda sektörün öncü bankalarından biri olan Near East Bank, müşterilerine en iyi finansal hizmeti sunmanın yanında onların kültürel ve sosyal hayatlarına da katkıda bulunmak adına her yıl gelenekselleşen Christmast Partisi’ni düzenledi.

Girne Oasis Hotel’in ev sahipliği yaptığı etkinliğe yaklaşık 400 kişinin katılımıyla çeşitli ikramlarda bulunularak canlı müzik eşliğinde davetliler keyifli bir gün geçirdi.

Expat Bankacılık ve Pazarlama Birimi Kıdemli Müdürü Naci Karanlık, sunmuş oldukları ayrıcalıklar ile özellikle sektördeki benzerlerinden ayrışarak bankacılık hizmetlerine farklı bir bakış açısı getirmenin mutluluğunu yaşamakta olduklarını söyledi.  Müşterilerini yakından tanıyarak, ihtiyaçlarına, risk ve getiri beklentilerine en uygun ürün ve hizmeti sunmaya 2019 yılı içerisinde de devam edeceklerini dile getirdi.

Özel Bankacılık Grup Müdürü Esra Manyera ise; her biri çok özel olan müşterilerine en iyi özel bankacılık deneyimini yaşattıklarını söyleyerek bundan dolayı çok mutlu olduklarını belirten Manyera, müşteri deneyiminin müşteriyle bankamız arasında ürün ve hizmet alımı süresince yaşanan ilişkilerin bütünü olduğuna inandıklarını dile getirdi. 2019 yıındaki hedeflerinin, müşterilerilerin özel bankacılık ürün ve hizmetlerinden duydukları memnuniyeti daha da yükseğe çekmek olduklarını belirtti.