NEAR EAST BANK MÜŞTERİLERİNE ÖZEL KREDİ KARTLARI

Kategori: Haberler -> Near East Bank Haber | Yayın tarihi: 2018-12-03 11:49:29 |


NEAR EAST BANK MÜŞTERİLERİNE ÖZEL KREDİ KARTLARI

NEAR EAST BANK MÜŞTERİLERİNE ÖZEL KREDİ KARTLARI

 

Günden güne yenilikçi ürün ve hizmetleri ile sektörde fark yaratmaya devam eden Near East Bank, yenilediği kredi kartları ile hizmet kalitesini artırarak devam ediyor.

Yenilenen kredi kartları ile sadece KKTC’de değil dünyanın birçok noktasında alışveriş yapıp, taksitlendirme olanağı sunan Near East Bank kredi kartları, yapılan alışverişlere PlusPuan kazanmanızı sağlayarak, kazandığınız PlusPuanlar sayesinde bedava alışveriş yapma şansını elde edebilirsiniz. Yurt içinde ve yurt dışında Visa ve/veya Mastercard amblemi olan diğer bankaların tüm ATM’lerinden, para ve nakit avans çekebilirsiniz. Ayrıca, dilediğiniz zaman vadesiz hesabınıza yönlendirerek kredi kartınızı değişmeden Debit kart olarak da kullanabilirsiniz.

Gelişimini en hızlı şekilde sürdürmeyi kendine amaç edinen Near East Bank temassız özellikleri ile NEB Standart Class, Basic Kart, NEB Royal Class, NEB Prestige Class, NEB BSNS Class ve NEB Campus Class Kart seçenekleri ile müşterilerine hizmet sunuyor. Temassız ödeme teknolojisi ile para üstü ve sıra beklemekten kurtulabilir, zaman tasarrufu yapabilrsiniz. 50 TL ve altı işlemler için kartın pos cihazına takılmasına ve şifre girilmesine gerek olmadan, 50 TL’den 500 TL’ye kadar işlemlerde temassız ve  işlem güvenliği için şifre ile sağlanmaktadır.

Near East Bank müşterilerinin en çok ilgi gösterdiği NEB Standart Class, NEB Campus Class, NEB Royal ve NEB Prestige Class, müşterilerinin tüm özel gün kampanyalarından yararlanmalarını sağlayarak, kredi kartı harcamalarınızı Carplus POS cihazların yaptığınız takdirde %0.5 puan kazanmanıza olanak tanımaktadır . 45 puan ve üstü biriktirdiğiniz puanları ise 3 ile çarparak uçak bileti alma imkanı sunmanın yanında yurt dışında taksitlendirme seçeneği ile müşterilerin yüzünü güldürüyor.

Near East Bank Özel Bankacılık müşterilerinin kullandığı NEB Royal Class, müşterilere özel yurt dışı döviz ve duty free harcamalarına masrafsız 2 taksit imkanı sunmaktadır. Araç kayıt, seylüsefer ve ehliyet ücretlerinden komisyonsuz ve masrafsız 4 taksit imkanı sunan kart, bunun yanı sıra, seyahat acentelerine iki katı puan sunarak biriktirdikleri 500 puanı istedikleri şubeden nakit olarak çekebilmektedirler. Şirket sahipleri için özel tasarlanan NEB BSNS Class ile debit satış ve taksitli satış yapabilme özelliğine sahiptir.

Hizmette sınır tanımayan Near East Bank, kredi kartı sahibi olmayan tüm müşteriler www.neareastbank.com  adresinden veya en yakın şubeye giderek başvuruda bulunabilir.