NEAR EAST MOBIL ŞUBE HAYATA GEÇTİ!

Kategori: Duyurular -> Near East Bank Duyurular | Yayın tarihi: 2018-11-14 17:16:54 |


NEAR EAST MOBIL ŞUBE HAYATA GEÇTİ!


NEAR EAST MOBIL ŞUBE HAYATA GEÇTİ!

 

Kurum kültürünü özüne işleyen yenilikçi ve girişimci ruhla sürekli inovasyona devam eden Near East Bank, teknolojik yatırımlarına bir yenisini daha ekleyerek mobil bankacılık uygulamasını devreye aldı.

Near East Bank maksimum kolaylık sağlama anlayışı ve yenilikçi bakış açısıyla hayata geçirdiği Mobil Şube uygulaması ile artık müşteriler bankacılık işlemlerini cep telefonlarından kolayca yapabilecekler. Mobil Şube’den yararlanılabilmesi için varsa mevcut İnternet Bankacılığı şifrenizle yoksa size en yakın Near East Bank şubeden internet bankacılığı şifresi alınması yeterlidir. Mobil Şube uygulamasını Apple Store veya Google Play Store’dan “Near East Mobil” olarak indirildikten sonra müşteri numaranız ve parolanız ile giriş yapabilirsiniz.  

Dijital alanda yakaladığı ivmeyle sektöre ilham veren Near East Bank Mobil Şube uygulaması ile müşteriler her yerde ve her zaman güncel piyasa bilgilerini ve vadeli hesaplarını takip edebilir, hesap hareketlerini inceleyebilir, çek işlemi yapabilir, para transferi seçenekleri ile EÖS, EFT ve havale işlemlerini gerçekleştirebilir ve faturalarını ödeyebilirler. Near East Bank Mobil Şube, kullanıcı dostu ara yüzleri ve basit işlem adımlarıyla işlemlerinizi hızlı ve kolay yapma imkanı sağlıyor. Ayrıca, KKTCELL ve Vodafone ile  işbirliği çerçevesinde, müşterilere mobil internet verilerini harcamadan Near East Mobil Şube uygulamasını kullanabileceklerdir.

Near East Bank Mobil Şube’ye giriş yapmadan da piyasa bilgileri menüsü ile Euro, Sterlin, Dolar kurları gibi piyasa bilgilerine erişebilir, hesaplama araçları ile kredi, mevduat getirisi gibi günşül finansal hesaplamalarınızı kolayca yapabilir, Near East Bank kampanya ve şube bilgilerine erişebilirsiniz.

Müşterilerin hayatlarını kolaylaştıracak çözümler sunmak öncelikli hedefleri olduğunu dile getiren Near East Bank Genel Müdür Yardımcısı Enver Haskasap, Mobil Şube uygulaması ile birlikte sınırları kaldırdıklarını dile getirerek yeni bir çağ başlattıklarını söyledi. Hız kesmeden yenilikçi çalışmalarını sürdüreceklerini belirten Haskasap, geçmişten gelen öncü rolümüz doğrultusunda müşterilerimize hayatı kolaylaştıran teknolojiler sunmaya devam edeceğiz dedi.