NEAR EAST BANK’TAN HAYALLERİNİZİ KOLAYCA GERÇEKLEŞTİRECEĞİNİZYENİ YIL KREDİSİ

Kategori: Duyurular -> Near East Bank Duyurular | Yayın tarihi: 2018-11-09 10:33:56 |


NEAR EAST BANK’TAN HAYALLERİNİZİ KOLAYCA GERÇEKLEŞTİRECEĞİNİZYENİ YIL KREDİSİ

NEAR EAST BANK’TAN HAYALLERİNİZİ KOLAYCA GERÇEKLEŞTİRECEĞİNİZYENİ YIL KREDİSİ

 

Verimliliği ve aktif kalitesiyle sektördeki en etkin bankalarından biri olan Near East Bank, her sene olduğu gibi bu yıl da yeni yıla özel uygun faiz oranlı Yeni Yıl Kredi Kampanyası’nı kullanıma sundu.

Her yıl ilgi ve heyecanla beklenen Yeni Yıl Kampanyası, her bütçeye uygun vade seçenekleri ve ödeme koşullarının yanı sıra müşterilerine uygun geri ödeme taksitlerinin kolaylığını yaşatmaya devam ediyor.  Near East Bank Yeni Yıl Kredisi’nde aylık 216 TL’den başlayan taksit seçeneği ve 36 ay vade kolaylığı ile sevdiklerinizle birlikte yeni yıla girerken keyifli bir yılbaşı geçirmenize olanak sağlıyor.

Near East Bank, gelenekselleşen Yeni Yıl Kampanyası’nın marka haline gelmesi ve müşterilerine sunmuş olduğu ödeme kolaylıkları ile yoğun ilgi gören kampanya, 3 aya kadar taksit erteleme seçeneği ile  müşterilerin ihtiyaçlarını değil ödemelerini erteliyor.  Sevdikleri ile birlikte yeni yılı coşkuyla karşılamak isteyen müşterilerimizin her zaman olduğu gibi yanında olmayı sürdüren Near East Bank’ın müşterilerine sürdürebilir değer yaratmak bir numaralı sorumluluğu haline gelmiştir.

Yol haritasını yeniliğe ve gelişime olan inancıyla çizen Near East Bank’tan temin edeceğiniz Yeni Yıl Kredisi için ön başvuruyu www.neareastbank.com web adresinden, www.facebook.com/NearEastBank  facebook adresinde bulunan kredi aplikasyonu üzerinden veya size en yakın Near East Bank şubelerimizde hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz.