NEAR EAST BANK’TAN KİOSK ÖDEME SİSTEMİ

Kategori: Haberler -> Near East Bank Haber | Yayın tarihi: 2018-11-02 11:31:49 | Güncellenme tarihi: 2018-11-02 11:35:18


NEAR EAST BANK’TAN KİOSK ÖDEME SİSTEMİ

NEAR EAST BANK’TAN KİOSK ÖDEME SİSTEMİ

 

Hayata geçirdiği birbirinden farklı ve yenilikçi hizmetle bankacılık alanında KKTC’ye model olan Near East Bank, kiosk ödeme sistemi ile önemli bir yeniliğe imza attı.

Near East Bank ve Değirmenlik Belediyesi işbirliğinde Yiğitler Köyü’ne kurulan kiosk ödeme sistemi sayesinde, vatandaşlar Değirmenlik Belediye’sine gitmelerine gerek kalmadan, sıra sorunu yaşamadan  belediyeye olan tüm ödemelerini kiosk ödeme sistemi ile kredi kartlarından yapabilecekler. PayPoint firmasının adaya getirttiği kiosk ödeme sistemleri , özellikle çalışanlara oldukça kolaylık sağlayarak istedikleri saat hiçbir ek ücret ödemeden fatura işlemlerini gerçekleştirebilecekler. Vatandaşlardan tam not alan kiosk ödeme sistemi, Near East Bank ve Değirmenlik Belediyesi işbirliği çerçevesinde, Değirmenlik Belediyesi’nin uygun gördüğü 16 noktaya daha kiosk ödeme sistemi yerleştirilmesi planlanmıştır.

Her vatandaşın kolayca kullanabilmesi için tasarlanan kiosk ödeme sistemi ile vatandaşlar, emlak vergisi, su faturası, ön ödemeli su kartı dolumu veya belediye trafik cezasını ödeyebilir, ödeme tamamlanınca makbuz yazıcısından makbuzlarını anında alabilmektedirler.

Near East Bank’ın bankacılık adına hayatı kolaylaştıracak yenilikleri ve trendleri her zaman yakından takip ettiklerini belirten Near East Bank Genel Müdür Yardımcısı Enver Haskasap, gelişen dünyada her alanda olduğu gibi bankacılık alanında da birçok    yeniliklerin olduğunu dile getirdi. Sektördeki gelişmelerin yakından takip ettiklerinin altını çizen Haskasap, kiosk ödeme sistemi ile vatandaşlarınıza bir yeniliği daha kazandırmanın mutluluğu içerisinde olduklarını, 2019 yılı hedeflerinin içerisinde kiosk ödeme sistemlerini 5 farklı şehirde de gerçekleştirmek olduğunu söyledi.