BİR YAKIN DOĞU KURULUŞU OLAN DORANA TURİZM, 1996 YILINDA KURULDU

Kategori: Haberler -> Near East Bank Haber | Yayın tarihi: 2018-10-05 09:13:45 |


BİR YAKIN DOĞU KURULUŞU OLAN DORANA TURİZM, 1996 YILINDA KURULDU

BİR YAKIN DOĞU KURULUŞU OLAN DORANA TURİZM, 1996 YILINDA KURULDU

İç turizmin yanı sıra dış turizm de de aktif çalışmalar sürdüren Dorana Turizm çağdaş, genç ve dinamik bir turizm acentesi olma yolunda sağlam adımlarla ilerlemekte ve marka haline gelmeyi hedeflemektedir.

22 yıldır Turizm sektöründe önemli atılımlarda bulunan Dorana Turizm, geçtiğimiz hafta itibari ile, T.C Büyükelçiliği karşısı, 2. Selim Caddesi no.53 Köşlüçiflik, Lefkoşa‘ya taşındı. Her zaman yeniliği ve teknolojiyi takip eden Dorana Turizm, verimliliğin artırılmasında çalışan memnuniyetini en önemli unsurlardan biri olarak görmektedir. Dorana Turizm’in yeni binası tamamen, çalışan memnuniyetine odaklanmış sosyal alanları ve pek çok alanda eğitime ayrılmış mekanları ile modern ve akıllı bina olma özelliği taşımaktadır. Bunun yanında misafir memnuniyetini ön planda tutan yapısı sayesinde, misafirlerin kendilerini konforlu ve daha rahat hissetmelerini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Dorana Turizm Pazarlama ve Organizasyon Birim Müdürü Hüseyin Mavili yaptığı açıklamada; “biz büyüdükçe hedeflerimiz ve kadromuz da büyüyor. Uzun bir süredir yeni      ve modern bir binaya geçmeyi planlıyorduk. Ince eleyip sık dokuduğumuz arayışlarımız sonucunda, misafirlerimizin de kolayca ulaşabileceği bir lokasyonda ofisimizi belirledik ve gerekli talimatları yaptırarak yeni yerimize taşındık. Uzun yıllardır turizm alanlarında önemli atılımlar yapmaktayız. 22 yıldır müşterilerimize ve çalışanlarımıza değer vererek bu günlere geldik. Yenilendik, geliştik ve turizm sektörüne hep farklılıklar kattık, katmaya da devam edeceğiz. Tüm seyahatseverleri ve turizimci dostlarımızı yeni ofisimize bekliyoruz” dedi.