NEAR EAST BANK, PERSONELİNİ ESNAF VE KOBİ KREDİSİ HAKKINDA BİLGİLENDİRDİ!

Kategori: Haberler -> Near East Bank Haber | Yayın tarihi: 2018-08-15 09:51:12 |


NEAR EAST BANK, PERSONELİNİ ESNAF VE KOBİ KREDİSİ HAKKINDA BİLGİLENDİRDİ!

NEAR EAST BANK, PERSONELİNİ ESNAF VE KOBİ KREDİSİ

HAKKINDA BİLGİLENDİRDİ!

 

Personel eğitimine verdiği önem ile sektörde fark yaratmaya devam eden Near East Bank, personelinin müşterilere daha iyi bir hizmet sunması adına “Faiz Destekli Kobi ve Esnaf Kredisi” eğitimi verdi.

Yakın Doğu Üniversitesi Sağlık Bilinleri Fakültesi’nde gerçekleşen eğitim Pazarlama Birim Müdürü Timuçin Samancıoğlu, Ticari Kredi Tahsis Birim Müdür Yardımcısı Halil Yorgancıoğlu ve Ticari Bankacılık Kıdemli Birim Müdürü Kutay Canateş tarafından şube müdürleri, ticari ve karma müşteri temsilcileri, çağrı merkezi, ticari kredi tahsis bölümü bilgilendirildi.

Kıbrıs Türk sanayicisi ve üreticisinin rekabet gücünü artırmak için yapılan tüm çalışmalara destek veren Near East Bank, KOBİ’lerin ekonominin temel direkleri olduğuna inanmaktadır. Near East Bank’tan yapılan açıklamaya göre, KOBİ’lerin özellikle değişikliklere adapte olma, hızlı karar alma becerileri, esnek yapıları ve refahı tabana yaymaları nedeniyle KKTC ekonomisi için büyük önem taşıdığı belirtilmiştir.

KKTC’de girişimcilik kültürünün yaygınlaşması, KOBİ’lerin kurumsallaşma, markalaşma, teknoloji gibi alanlarda becerilerini artırması ülkenin geleceği açısından büyük önem taşıdığına inanan Near East Bank, KKTC ekonomisine katkı verecek tüm projelerin içerisinde yer alacaklarını açıkladı.