NEAR EAST BANK VE KOMBOS OTOMOTİV LTD’DEN STRATEJİK İŞBİRLİĞİ

Kategori: Haberler -> Near East Bank Haber | Yayın tarihi: 2018-08-13 09:07:26 | Güncellenme tarihi: 2018-08-13 09:10:18


NEAR EAST BANK VE KOMBOS OTOMOTİV LTD’DEN STRATEJİK İŞBİRLİĞİ

NEAR EAST BANK VE KOMBOS OTOMOTİV LTD’DEN STRATEJİK İŞBİRLİĞİ

 

5-12 Ağustos tarihleri arasında Mehmetçik’de düzenlenen Üzüm Festivali’ne Near East Bank ve Kombos Otomotiv LTD işbirliği çerçevesinde stand kuruldu.

Mehmetçik Üzüm Festivalinde, Near East Bank’ın etkin müşteri hizmet kalitesi ve Kombos Otomotiv LTD’in sunmuş olduğu özel fırsatlarla müşterilere Özel Araç Kredisi hakkında bilgi verilmektedir. Müşterilerin Özel Araç Kredisi’ni en uygun ve doğru şekilde kullandırmak konusunda, alanında uzman  Near East Bank müşteri hizmetleri temsilcileri tarafından özel olarak ilgilendikleri müşterilere, anında taksit hesaplama yapabilmekte ve anında başvuru imkanı sağlayarak ayrıcalıklı ve her adımı kolaylık sağlamak adına tasarlanmış yöntemlerle müşterilerine ulaşmayı hedeflemektedir.   

Near East Bank Pazarlama Birim Müdürü Timuçin Samancıoğlu, 2017 yılında otomotiv sektörüne sağladığı finansman desteğini, 2018 yılında da var olan rakamların üzerine çıkarak müşterilerin yüzünü güldürmeyi planladıklarını ayrıca hedefleri arasında, bankacılık hizmetini birçok noktada yayıgınlaştırmayı ve bu bağlamda yüksek kalite hizmeti oluşturacaklarını dile getirdi.

Hayalinizdeki araca kavuşabilmeniz için Near East Bank’ın düşük faiz oranı ve Kombos Otomotiv LTD’in fırsatlarından yararlanmanız için 12 Ağustos’a kadar tüm müşterileri Mehmetçik Üzüm Festivali’ne bekliyoruz.