NEAR EAST BANK’TAN “TL” KREDİ İHTİYACINA ÖZEL HAZIRLANAN İHTİYAÇ KREDİSİ

Kategori: Haberler -> Near East Bank Haber | Yayın tarihi: 2018-07-04 10:07:57 | Güncellenme tarihi: 2018-07-04 10:08:51


NEAR EAST BANK’TAN “TL” KREDİ İHTİYACINA ÖZEL HAZIRLANAN İHTİYAÇ KREDİSİ

Sahip olduğu finansal süpermarket anlayışıyla ihtiyaca uygun, yenilikçi ve finansal çözümler sunan Near East Bank, müşterilerine özel İhtiyaç Kredi Kampanyası düzenledi. Döviz kurlarındaki dalgalanmalar ve yasal mevzuattaki düzenleme ile artan TL kredi ihtiyacına özel hazırlanan kampanya sayesinde, Near East Bank her zaman olduğu gibi müşterilerine avantajlı fırsatlar sağlamaya devam ediyor.

Near East Bank kampanyalarının yüzü olan Ahmet Evan ve Mehmet Bey’in maceralarını konu alan kampanyada, hayatı boyunca doğru bankayı bulamayan Mehmet Bey’in ev, araba, ev tadilatı, kredi kartı harcamaları gibi birçok isteği vardır.  Ahmet Evan’ın sürekli Near East Bank avantajlı kampanyalarını anlatıp Mehmet Bey’in anlamamasını konu alan reklamında, Mehmet Bey’e Near East Bank’ı tercih etseydi çok fazla kredisi olmayıp, Near East Bank avantajlardan çok kolay yararlanabileceğinden bahsedilmektedir.

Kampanyanın amacı, Near East Bank ile nasıl faydalı ve kolay bir ilişki kurulacağı anlatılmaya çalışırken, insanların tüm ihtiyaçlarını karşılaşabilecekleri ekonomik sıkıntıları Near East Bank’tan yardım alarak çok kolay, basit ve avantajlı bir şekilde çözebilecekleri konu edildi.Yoğun ilgi gören Near East Bank İhtiyaç Kredisi Kampanyası, 1.58’den başlayan aylık faiz oranı ile müşterilerin yüzünü güldürecek avantajlı ödeme seçenekleri sunuyor.

Bankacılığın pek çok alanında uzun süreli ve sarsılmaz Pazar liderliklerine sahip olan Near East Bank’tan temin edeceğiniz İhtiyaç Kredisi için ön başvuruyu www.neareastbank.com web adresinden,  www.facebook.com/NearEastBank facebook adresinde bulunan kredi aplikasyonu üzerinden veya size en yakın Near East Bank şubelerimizde hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz.